امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143

(15-06-2014، 16:17)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 16:15)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهناز>_<

کجا میری؟-_-

جــآن؟

برم دیگه اینجا همه پسرن -__-

من چی کار کنم؟! (؟)

نرو آجی._.

ما به اونا چیکار داریم خو؟{!}

خوبی؟.^.
آگهی
(15-06-2014، 16:16)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام!!(:
ماعععععععععععععععععععععععععععععععععععی (8خوبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی سرافراز؟
گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143 89
 سپاس شده توسط -м α є ∂ є-
(15-06-2014، 16:16)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام!!(:

سلام (((((:
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT× ، -м α є ∂ є-
(15-06-2014، 16:17)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 16:10)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 16:09)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هـنوز پـاهـآم درد میکـــنـ, . خـدا لعنت کنـه اونی کـ موتورو سـاخت .

اوا موتور سوار نشین خطرناکه هااااااااا

خـَـر شدم دنده 3 - 80 تا سرعـت جلوشو بلند کردم ... 300 متر راه بردم رسیدم سره پیچ . میخ شد . از دستم دَر رفت ... بدو بدو دنبالش بودم . . . رفت تو دیواره سره پیچ اُفتـآد .

گلگیر و خطر عقب و راهنما و پام ریز شد .

هیچ وقت یادم نمیره تازه تک چرخ زدن یاد گرفتم یه دونه زدم موتور نزدیک بود برگرده رفیقم از پشت افتاد Big Grin
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، ◄Iяαи►
(15-06-2014، 16:12)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 16:09)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هـنوز پـاهـآم درد میکـــنـ, . خـدا لعنت کنـه اونی کـ موتورو سـاخت .

خدا خیرش بده موتور نبود نصف کارای من هوا بود

آره موتور نبود که دیوونه میشم .

ولی خطرنـآکه ... 2 پـا رو زین میدونی یعنی چی ؟؟

جفت پاتو میزاری رو زینش میایستی . جلوشو بلند میکنی ...

بدون ترمز و بدون هیچ جی . فقط دستت به گـاز بنده . . .
 سپاس شده توسط !~IмДи~! ، ◄Iяαи►
(15-06-2014، 16:18)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 16:17)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اه علی خو بسه!Big Grin

چی بسهههههههه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سوشی دعوام شد!معذرت خواست بخشیدمش تو ام دیگه بسه!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ
فلش ریده .^.
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، Dead Silence ، Brooklyn Baby ، ×ThundeRBolT×
من تحت تاثیر جاستین ببیبر قرار گرفتمcry girlcry girlcry girlcry girlcry girl

جاستین بربری کوجاییcry girlcry girlcry girlcry girl
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ◄Iяαи► ، Brooklyn Baby
(15-06-2014، 16:19)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 16:17)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 16:15)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهناز>_<

کجا میری؟-_-

جــآن؟

برم دیگه اینجا همه پسرن -__-

من چی کار کنم؟! (؟)

نرو آجی._.

ما به اونا چیکار داریم خو؟{!}

خوبی؟.^.

بــآشه.

مرسی خوبـم.تـو خوبــی؟! < ♥ >
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
(15-06-2014، 16:21)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تحت تاثیر جاستین ببیبر قرار گرفتمcry girlcry girlcry girlcry girlcry girl

جاستین بربری کوجاییcry girlcry girlcry girlcry girl

O_o درست شنیدم؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Dead Silence

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 16 مهمان