امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143

(15-06-2014، 15:50)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 15:49)SOROU$H نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود . . . . اعصاب واسه آدم نمیزاره این دنیا و جمهوری اسلامی

چیکارت کردن؟ ((:

هیچی هواداران شاهین نجفی رو فیلتر کردن بعدشم حذف کردنش
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ
آگهی
علی؟!پسر خوف سلام!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143 84
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ
(15-06-2014، 15:51)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 15:49)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرضی چی شده؟! :|

سگ شدم سارا|: ..

دارم میبینم :|

چرا؟ ._.
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
(15-06-2014، 15:50)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گوگل برام باز نمیشه....
لینک دانلود این آهنگ رو میدید؟
lonely day....

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://bestmuzon.net/download/1495/
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Brooklyn Baby
دانشجوی عزیز
وقتی که شما سر کلاس اس ام اس میفرستی من کاملا متوجه میشم.
چون هیچ احمقی به خشتک خودش زل نمیزنه در حالی که لبخند روی لباشه !
دوستدارت استاد

|:
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
(15-06-2014، 15:54)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 15:51)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 15:50)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 15:44)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 15:42)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روزی 2000 بار سیمین میگـه ...

تازه میخواستم گلگیرمو نو بخرم .. خریده بودم دوباره خراب میشد .

1 راهنما شکست . دُم گلگیرم شکست . چراغ عقبم پـایش یک طرف شکست .

پایه منم محکم به زمن برخورد کرد ضربه دید .
دوس داری اذیتم کنی؟

من الـان هیچی دوست نـدارم .

رـآستی بچـه ها گفتن طلـاق میخـوای . راسته ؟> ؟ ؟

بچه هآ غلط کردن کی گفته؟لاف میآن هیDodgy

منبـعش معبتر بود .

باشه میدم .

ایمآن تو با من مشکل دآری؟؟؟بچه هآ بت نگفتن تو مشکل دآری!
 سپاس شده توسط !~IмДи~!
(15-06-2014، 15:54)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علی؟!پسر خوف سلام!

چ عجب یکی به ما گفت پسر خوب!!!!!!!!!!
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
 سپاس شده توسط ◄Iяαи►
thE eNd
GoOd byE
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Brooklyn Baby ، RedSparrow
سلام..HeartHeart
(15-06-2014، 15:54)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 15:51)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 15:49)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرضی چی شده؟! :|

سگ شدم سارا|: ..

دارم میبینم :|

چرا؟ ._.

آیسی نمیومده._. ..

نوری نمیتونه بحرفه._.

فلش خراب شده._. ..
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 17 مهمان