امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143

(15-06-2014، 13:27)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 13:18)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صابر من دست و پات و بریدن! لبتو دوختنو ناخوناتو کشیدن!

صابرم که هر دفعه که مارو میبینه ...
خطاب به صابر:

چیزت را به من نگو چیزت را به من نده لطفا!

با پنجره بخواب!!!!!!!!!!!!!!!
 سپاس شده توسط Wanton ، Brooklyn Baby ، ∆ MeRzaD ∆ ، † αƖιєη † ، melodi+
آگهی
(15-06-2014، 13:27)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 13:26)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه جوگیر شدن ملت :|

امیر رضا رو بگم بیاد چند تا اخطار بده تا حالتون بیاد سر جاش -__-
بگو بیاد رون مردمو جمع کنه! جماعت فکر کردن شاه برگشته * _ *
تو که خودت آرزو داری شاه برگرده :V
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ERF@N ، melodi+ ، Wanton ، † αƖιєη †
(15-06-2014، 13:28)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 13:24)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فینال 

برزیل - اسپانیا 

cof

فعلا اسپانیا بیاد ابروی ریختشو جمع کنه fishing
از این استراتژی سر در نمیارین -_-

اسپانیا - برزیل -_-
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفــتـگـوی آزاد نـســخـه 143 44
 سپاس شده توسط Wanton ، Brooklyn Baby ، ∆ MeRzaD ∆ ، Mason ، ERF@N ، Mᴏsᴇs
چیشده ؟! ._.
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ∆ MeRzaD ∆ ، Dead Silence ، ERF@N ، † αƖιєη † ، Mᴏsᴇs
فاطیِ من؟._.
 سپاس شده توسط ERF@N ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
خستم برم بخوابم دوستان امروزودوستان ديروز ك الان ملوم نيست هستيديان 90%نيستيد خخ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ∆ MeRzaD ∆ ، Mason ، ×ThundeRBolT×
(15-06-2014، 13:29)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 13:27)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 13:26)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه جوگیر شدن ملت :|

امیر رضا رو بگم بیاد چند تا اخطار بده تا حالتون بیاد سر جاش -__-
بگو بیاد رون مردمو جمع کنه! جماعت فکر کردن شاه برگشته * _ *
تو که خودت آرزو داری شاه برگرده :V

این منافقو بکشید .[sup]_[/sup].

من خدمتگذار صدیق نظام الهی جمهوری اسلامی هستم!
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، melodi+ ، ∆ MeRzaD ∆ ، † αƖιєη † ، ×ThundeRBolT×
(15-06-2014، 13:30)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 13:28)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2014، 13:24)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فینال 

برزیل - اسپانیا 

cof

فعلا اسپانیا بیاد ابروی ریختشو جمع کنه fishing
از این استراتژی سر در نمیارین -_-

اسپانیا - برزیل -_-
شیلی - ایران :|
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، melodi+ ، ERF@N ، Wanton
(15-06-2014، 13:30)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطیِ من؟._.

چشاتو واکن

منو نگاه کن

...
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، ×ThundeRBolT×
مرضی؟._.
 سپاس شده توسط ERF@N

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 13 مهمان