امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142..

(14-06-2014، 15:13)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:12)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:09)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:08)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:06)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرزام دوماد منه؟._.
آوا قر*ساق:|

خدا بت صبر بده :|

از دوماتت چی میکشی خدا میدونه :|

من تـولـشم :>
توله کی._.؟

توله ی بنـآم خـُدا :>>>>>>
مگه توله عرفان نبودی._.؟
نع :|
من توله سگ فرزامم :| اونم سگه :|

ولی بچه عرفان :|

تفاوت را احساس کنید !Angel
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، melodi+ ، RedSparrow ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Brooklyn Baby ، † αƖιєη †
آگهی
(14-06-2014، 15:18)ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بالاخره تموم .__.

برم دیه .__.

خدافظ .__.
فرزام مرده ._.
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142.. 148
 سپاس شده توسط RedSparrow ، Ƒαкє ѕмιƖє ، † αƖιєη †
ریـ*م تو هـیـکـلـت مـآدر **** >_______<

کـ*********

>_<

نزدیک بود خودمو خیس کنم >_<

کی فیلم ring رو دیدع ؟!
 سپاس شده توسط melodi+ ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
(14-06-2014، 15:12)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:10)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نـع :|

زن بابامی :>

فرزام ، ملودی

ملودی ، فرزام

:|
آها بعد چی شد که من شدم زن بابات و زن بابای خودم؟ =)))

✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘  

اسمت چی بود؟ ._.
نیدونم :>
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط melodi+
(14-06-2014، 15:18)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:
آدم تورو میبینه نمیخوآد بـره گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142.. 148
جاذبرو نیوتون از رو من کشف کرد _-_

آوا خفه شو ._.
آوا>>> دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیک

:V

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، RedSparrow ، melodi+
وای گوشیم چه قد باحال شده جدید ترین اندروید روشه ههههههههههههوووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااا​ااا
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs
سَلـام(: ..
 سپاس شده توسط RedSparrow ، melodi+ ، Mᴏsᴇs ، † αƖιєη †
(14-06-2014، 15:17)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:15)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرحله ی اخر :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حداقل یه مسواکی میزد مگه چه قد کار داره 3 دیقه :|

حداقل لباسشو عوض می کرد >_<

موهاشم دم الاغی بی بست :|
 سپاس شده توسط RedSparrow
(14-06-2014، 15:19)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:18)ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بالاخره تموم .__.

برم دیه .__.

خدافظ .__.
فرزام مرده ._.
من زندم .ـ.

ساعت 2:30 بامداد ایتالیا بازی داره :c
انگیلیس - ایتالیا ._.
نمیخوای شرط ببندی ؟:|
 سپاس شده توسط melodi+ ، Mᴏsᴇs
یکی به من بگه مرحله حمومو چه جور رد کنم ؟ |(.__.)\
 سپاس شده توسط RedSparrow ، Brooklyn Baby ، † αƖιєη †

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان