امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142..

(14-06-2014، 15:04)Magician GiЯL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:03)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نازنین؟ shawty girl

sky princess
خدانگهدار

میدونم
منظورم با اون یکی نازنین بود .. پایین اسمشو دیدم
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
آگهی
(14-06-2014، 15:05)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:03)ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:02)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بنـآم خـدا زنت اومد :>>

{ IN THE NAME OF GOD }

:|

زنم کو ؟._.

باد میاد اونور ؟:| اینجا باد نمیاد ._.
ن باد نمیاد :|||||||||||

ملودی :> { آوآ } :|

ملودی، بگو عشق من آره :>>

ملودی ؛ دنیام تورو کم داره :>

ملودی ... :>>>>>>
فرزام دوماد منه؟._.
آوا قر*ساق:|

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Dead Silence ، RedSparrow ، † αƖιєη †
(14-06-2014، 15:04)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:00)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 14:58)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 14:56)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 14:53)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصن صب کن بینم !قد خودت چنده اینقد قَد قَد میکنی ..!

you should shut :||

مخاطبم تو بودی ؟

پـوففففف

ن برام سوال شده قدت چنده ..
بوگو *._.*
من ادعا نکردم قدم بلنده یا کوتاه ._. *

تازگیا هم نرفتم ببینم قدم چنده .-. *
آخرین بار قدت چند بود *-* ؟
من یک ماه پیش 174 *._.* !!
من جزء قد بلندا ب حساب میام یا قد کوتاها یا معمولی *.-.* ؟
165 :|

ممولی -_-
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
آوآع *._.* !

چی شد *._.* ?
گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142.. 143
 سپاس شده توسط melodi+ ، † αƖιєη †
(14-06-2014، 15:05)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:03)ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:02)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

{ IN THE NAME OF GOD }

زنم کو ؟._.

من بچتم ._.

عشق مادرانس دیه میدونم ^.^
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Dead Silence ، RedSparrow ، † αƖιєη † ، яᎧмιиα
آوا گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142.. 143
خعـلی دلـم تنگ شده بـود برآت گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142.. 143
 ,ιт'ѕ a paper тown
, paper нoυѕeѕ and paper people
(: ... everyтнιng'ѕ υglιer υp cloѕe

سپاس شده توسط melodi+ ، яᎧмιиα

{ IN THE NAME OF GOD }

زنم کو ؟._.

سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Dead Silence ، † αƖιєη †
(14-06-2014، 15:06)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

{ IN THE NAME OF GOD }

زنم کو ؟._.

فرزام دوماد منه؟._.

خدا بت صبر بده :|

از دوماتت چی میکشی خدا میدونه :|

من تـولـشم :>
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط RedSparrow ، Mᴏsᴇs ، † αƖιєη †
(14-06-2014، 15:07)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:04)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:00)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 14:58)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 14:56)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

you should shut :||

مخاطبم تو بودی ؟

پـوففففف

ن برام سوال شده قدت چنده ..
بوگو *._.*
من ادعا نکردم قدم بلنده یا کوتاه ._. *

تازگیا هم نرفتم ببینم قدم چنده .-. *
آخرین بار قدت چند بود *-* ؟
من یک ماه پیش 174 *._.* !!
من جزء قد بلندا ب حساب میام یا قد کوتاها یا معمولی *.-.* ؟
165 :|

ممولی -_-
9 سانت تفاوت قدی *._.* !ب قدم امیدوار شدم *._.* !

سوم راهنمایی بودی دگ *.-.* ؟
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Dead Silence
(14-06-2014، 15:08)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 15:06)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

{ IN THE NAME OF GOD }

زنم کو ؟._.

فرزام دوماد منه؟._.

خدا بت صبر بده :|

از دوماتت چی میکشی خدا میدونه :|

من تـولـشم :>
توله کی._.؟

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Dead Silence ، † αƖιєη †

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 44 مهمان