امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142..

(14-06-2014، 12:57)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 12:51)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 12:48)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اَههه>.<
من گیر کردم >.<
|:

این پسر نیست ! O_o
بازیو گفتم بی شخصیت|:

خ اره پسر نیس |: دختره دیگه -___-
[/quote]

میخواستم بگم این دختر نیست پسره .__.
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
آگهی
سلامـ ._.
 سپاس شده توسط Mσηѕтєя Gιяℓ ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، † αƖιєη † ، Dead Silence ، Ƒαкє ѕмιƖє ، RedSparrow
(14-06-2014، 13:00)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 12:59)ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 12:58)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگم بهتره واس فرزام زن بستــــونیم :|||||||

بیچاره مجرد مونده  ~_~

نخور ._.

منو نیگـآ :>

آوآ یا تارا ؟ :>>

.^.

هـآع {:

تـآرا مـجـردع {:

مث کـه فـرزآم بـدش هـم نـمـی آد ا تـآرآ (:

تـآرآ خـوبـع فک کـنـم {:
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Dead Silence ، RedSparrow ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، Ƒαкє ѕмιƖє
(14-06-2014، 13:00)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 12:59)ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 12:58)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیچاره مجرد مونده ~_~

نخور ._.

.^.
دوس داری بخوری بخور ._.
 سپاس شده توسط Mσηѕтєя Gιяℓ ، Dead Silence ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، † αƖιєη † ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
(14-06-2014، 12:55)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 12:52)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 12:48)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اَههه>.<
من گیر کردم >.<
|:

آواتارتو بعوض من موخوام بزارم *._.* !
عمرا._.
موفقیت تموم کردن آنچارتد 1 ،2 و 3 در تابستون پارسال._.
امسال یکی The Last of us  تموم میکنم یکی هم Tomb raider
مهری اهل بازی نیستی بدون رقیب فاز نمیده!
من تا پارسال اهل بازی بودم امسال زدم ت تیریپ ورزش !
آیسان بیا زن من شو ^___________________________________________________________________^ !
گـفـتگـوی آزاد نـسـخـه ..142.. 108
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(14-06-2014، 13:01)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیچاره مجرد مونده  ~_~

نخور ._.

.^.

هـآع {:

تـآرا مـجـردع {:

مث کـه فـرزآم بـدش هـم نـمـی آد ا تـآرآ (:

تـآرآ خـوبـع فک کـنـم {:
._.
 سپاس شده توسط † αƖιєη † ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Dead Silence
(14-06-2014، 13:01)Rom!na نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ..

آوـآتارت زشته ^_^ !
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Dead Silence
(14-06-2014، 13:01)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامـ ._.

اواتارتو توصیف کن! :|

(14-06-2014، 13:01)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 13:00)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیچاره مجرد مونده ~_~

مگه طلاق گرفتی؟! 0_0

نمیخوام راجبش حرفی زده بشه ...

:| چه قدرررررر مرموز! :|
-__-
 سپاس شده توسط Dead Silence ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، † αƖιєη † ، RedSparrow ، Ƒαкє ѕмιƖє
(14-06-2014، 13:03)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-06-2014، 13:01)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامـ ._.

اواتارتو توصیف کن! :|
رو تختش لمـ داده بیکار بوده عکس گرفته ._.
 سپاس شده توسط Mσηѕтєя Gιяℓ ، † αƖιєη † ، Ƒαкє ѕмιƖє
الـان کـ, داستان زن و ازدواج و . . . اومد .

حاظرم شرط ببندم تا 30 ثـانیه دیگـهـ احمد اینجآئه ... حس7مم اشتبـاه نمیکنه ! Angel
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، RedSparrow

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان