امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 }

بچه ها بهم بگین رزی نه رز -_-

عشق رز= کال اف دیوتی
[/quote]
من برای مرگ گوست با مرگ مک تاویش انقد اشک ریختم که دیگه مرحله هاشو نمیرم چون گریه می کنم :|

مرگ یوری با مرگ یاران تو ی کال اف 4 هم خیلی دردناکه .. 
یوری فداکار Heart
البته یوری توی مدرن 3 بوده ..
 سپاس شده توسط Adl!g+ ، [ niki ] ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Brooklyn Baby
آگهی
نوری طرفدار دار می شود-_-
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Brooklyn Baby
(27-05-2014، 15:50)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جیغغغ نورییی بیا پ.خ >_< !!

بیا میخوام به قیصر بزنگم آرومم کن همیشه قبلش استرس میگیرم ._. :|

قیصر ؟!!!

0_0
^__^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 } 207

سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Adl!g+ ، Brooklyn Baby
کم کم نسخه می هنگه
(27-05-2014، 15:50)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 15:47)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 15:44)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 15:40)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رز
این کارو با من نکن o_O
بزار ی بار دل این بچه شاد شه o_O

N o ا ل ا ن ن ه ف ه م ی د ی 2 4 0 ا ک ی ح ل ه ؟ ؟ ؟
مخفی حرف میزنی O__o
یه رمزه :|
تو باید با مادرت رو راست باشی -_-

تو اصلا به مادرت احترام نمیزاری T__T
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تـــَـنــهـــایی
 سپاس شده توسط Mason ، Adl!g+
(27-05-2014، 15:53)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 15:50)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قیصر ؟!!!

0_0
ستی قربون دستت این نوری که مُـرده تو پاشو بیا :| !!
 سپاس شده توسط pink lady ، Adl!g+ ، Brooklyn Baby ، First Star
من دَر اینـجا حـضور دارَم ..
 سپاس شده توسط [ niki ] ، Adl!g+ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Brooklyn Baby
(27-05-2014، 15:50)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آری
تو خوبی ¿؟ ^.^

استرس دارم :|

(27-05-2014، 15:50)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام نور افکن من ^-^ 

می خوام زیاد چرت و پرت بگم تا صفحه ها رود جلو بره -_-

شروع شد :|

هیییم روغن لادن ^_^

خوبی؟!

جیییییییییغ >___<

میخوام یه قیتاس زنگ بزنم ^__^
 سپاس شده توسط Adl!g+ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، [ niki ] ، Brooklyn Baby ، GαяBagє Gιяℓ
(27-05-2014، 15:52)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها بهم بگین رزی نه رز -_-

عشق رز= کال اف دیوتی
من برای مرگ گوست با مرگ مک تاویش انقد اشک ریختم که دیگه مرحله هاشو نمیرم چون گریه می کنم :|

مرگ یوری با مرگ یاران تو ی کال اف 4 هم خیلی دردناکه .. 
یوری فداکار Heart
البته یوری توی مدرن 3 بوده ..
[/quote]

اخیی):

ببخشید رزی
 سپاس شده توسط Mason
(27-05-2014، 15:53)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 15:50)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 15:47)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 15:44)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 15:40)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رز
این کارو با من نکن o_O
بزار ی بار دل این بچه شاد شه o_O

N o ا ل ا ن ن ه ف ه م ی د ی 2 4 0 ا ک ی ح ل ه ؟ ؟ ؟
مخفی حرف میزنی O__o
یه رمزه :|
تو باید با مادرت رو راست باشی -_-

تو اصلا به مادرت احترام نمیزاری T__T
مامان انقد غرغر نکن Big Grin
 سپاس شده توسط GαяBagє Gιяℓ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 24 مهمان