امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 }

(27-05-2014، 0:24)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 0:20)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 0:16)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 0:04)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من غلط كردم كي محل نزاشتم؟بوخوداسرعت ندارم جونم درميادباكوشيم
رجي ميخوام جنبش جغدي رابندازم عضوبكيريم شبابيايم جتروم

من هستم:}

(27-05-2014، 0:13)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلآم روژی عشقی ^-^ 

خوبی ؟!

شیوا قبلا که تازه اومده بودی هر وقت سلام میکردم جوابمو میدادی یا هی بهم میگفتی نوه ولی الان دیگه نمیگی -_-
خوبم ت خوبی هانی؟^-^
آره ژیگر ^-^ 

روژی ما تو را دوس میداریم ^-^
نع هیشکی دوسم نداره فقط ضر میزنن-.-
تو نع ها بقیه-.-
من که دوست دارم بقیه چه مهمه ^-^

(27-05-2014، 0:34)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لادن نوه اي عجيجم تومنوبوكوش

رجي بايدبراي كروهمون قالب بزنم برم ببينم ميشه كروهودرست كنيم ي نمادجغدميخوايم
باش ^-^
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تـــَـنــهـــایی
آگهی
(27-05-2014، 0:41)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلقک ! گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 } 154

این لیسته که گذاشتی پروفایلتو داغون کرده !

من اگه بخوام اکیپ بزنم لیست رو جای دیگه میذارم !
استفغفراللهگـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 } 154گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 } 154

لیستو کجا بزارم؟ آخر جای بهتری نیست!
 سپاس شده توسط Wanton
(27-05-2014، 0:45)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-05-2014، 0:41)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لامصب اینقدر فحش ناجور توی ذهنت مرور میشه که هیچکدومو نمیتونی بگی گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 } 154

یه صفحه وب باز کن این اسما رو بذار داخلش !

بعد بنویس جهت مشاهده اعضا به لینک زیر مراجعه کنید !
 سپاس شده توسط ERF@N
(27-05-2014، 0:45)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نچ نچ نچ :| 

اینا مثلا قراره دو سال دیگه ملتو رو دوششون نگه دارن :|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تـــَـنــهـــایی
(27-05-2014، 0:48)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لامصب اینقدر فحش ناجور توی ذهنت مرور میشه که هیچکدومو نمیتونی بگی گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 } 154

یه صفحه وب باز کن این این اسما رو بذار داخلش !

بعد بنویس جهت مشاهده اعضا به لینک زیر مراجعه کنید !
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 } 154

فکر خوبیست!
در آینده میخوام یه سایتی بزنم راجب موضوعات مختلف باشه بعد طرف که واردش میشه یه بک گراند خوشگل روبروش بیاد که رو بگ گراند 4 تا آیکون باشه که رو هرکدوم یه موضوعی نوشته شده بعد رو هرکدوم که کلیک کنه وارده
مطالب مربوط به اون موضوع بشه. بعد یه قالب تپلم بخش ها داشته باشن. واسه هرکدوم از این 4 بخش هم قالب یکی باشه ولی رنگشون فرق کنه. یکی آبی یکی زرد ...

در نهایت هم مطالبم رو قفل نمی کنم! میزارم هرچه قدر خواستن به دزدنگـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 } 154
 سپاس شده توسط Wanton ، GαяBagє Gιяℓ
(27-05-2014، 0:54)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر خوبیست!
در آینده میخوام یه سایتی بزنم راجب موضوعات مختلف باشه بعد طرف که واردش میشه یه بک گراند خوشگل روبروش بیاد که رو بگ گراند 4 تا آیکون باشه که رو هرکدوم یه موضوعی نوشته شده بعد رو هرکدوم که کلیک کنه وارده
مطالب مربوط به اون موضوع بشه. بعد یه قالب تپلم بخش ها داشته باشن. واسه هرکدوم از این 4 بخش هم قالب یکی باشه ولی رنگشون فرق کنه. یکی آبی یکی زرد ...

در نهایت هم مطالبم رو قفل نمی کنم! میزارم هرچه قدر خواستن به دزدنگـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 } 154

یادم به عکسای وبلاگم افتاد که پاک شدن :|

من برم دیگه ، شب خوش !
 سپاس شده توسط ERF@N
بای ..!
تـــَـنــهـــایی
پوففف!
هییم:|
هِــع:|

چِ خَلوَتــ]

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 42 مهمان