امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 }

سری جدید بازی کال آف دیوتی در e3 2014 معرفی می شود پستش هم گذاشتم
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 } 146
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، #marya#
آگهی
من شرو کردم سپاس دادن به همه

سپاس شده توسط #marya#
تورم!
تورم!
قیمتا طاقت فرساس :|
امروز یه جفت کفش اسپرت خریدم 126هزار و 500تومن :|
اونم ایرانی -_-

سپاس شده توسط #marya# ، # αпGεʟ ، Mason
هـووووویییی امیر -_-
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط #marya# ، # αпGεʟ
(26-05-2014، 21:05)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من شرو کردم سپاس دادن به همه

مثل من

یه بای بگید برم دیگهDodgy
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(26-05-2014، 21:04)♥ماریا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 21:03)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وواااااااااااااااااییییییییییییییییییییییی فردا بازیم میاد بازیی که برای دو ماهه که صبر کردم

الان شارژی نه Exclamation
آره :cool:
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط #marya#
(26-05-2014، 21:03)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 21:01)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 20:59)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه خیر رزی دلتا خیلی سخت تر از کال افهSleepy
درضمن شماره 6ش ادامشه
خیلی مشتاقم بازیش کنم
وای سفارش دادم فردا میارن
حتی رمز تقلبیشم میدونم:p325:

ببینم گرافیکش چنه ؟؟ گیگ و فضا برا فولدر ؟؟
زیر دیپلم بحرف ببینیم چ میگی
من اینارو سرم نمیشه ولی خدایی داری بازی میکنی انگار تو واقعیته ازبس کیفیتش خوبه(:
رم و گیگ و اینا رو هر کی بازی می کنه باس بدونه وگرنه از کجا میدونی کامپیوترت چی هس ک بخوای اینا رو نصب کنی ؟؟
کال اف دیوتی میدرخشه من تا حالا اس بازی تو رو نشنیدم حتی اگه معروف باشه و اینا ..
اوقاتمو تلخ نمی کنم با این چیزا ..

بای واقعن :|
 سپاس شده توسط #marya# ، # αпGεʟ
(26-05-2014، 21:06)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 21:04)♥ماریا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 21:03)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وواااااااااااااااااییییییییییییییییییییییی فردا بازیم میاد بازیی که برای دو ماهه که صبر کردم

الان شارژی نه Exclamation
آره :cool:

ضایع هسSleepy
(26-05-2014، 21:00)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایمان ؟؟ :||

هوم ؟
 سپاس شده توسط Mason ، #marya#
بدرود تا بهترین روز زندگیم یعنی فردا Dodgy
جون بازیم میاد ااااااااااااییییییییییووووووووووووووووللللللللللللل

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط #marya#

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان