امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 }

(26-05-2014، 20:22)♥ماریا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اینجا چغندرمDodgy
دقــــیـــقآ .. !! |:
 سپاس شده توسط #marya#
آگهی
(26-05-2014، 20:23)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 20:19)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 20:15)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 20:13)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 20:11)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هستم داخلشون ؟؟ Confused

گفتگو مدیر ثابت جدید نداره ! Angel
پـــــس لیستو بگـــو پیلیز |: اگه گفتگو ندارع دیگه غیر از منو رها کس دیگه ای فعالیت نمیکنه از مدیرا ||:

مونـآ از همـه فعآلتـره -ـــــ-

والـآ |:

عمت میدونه ؟ (:

(26-05-2014، 20:21)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 20:19)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بشکه خله ||: چ کردی امتحانو ؟
ســــ شتر عربستانی ||: چندمی شتر ؟

میگم بیشوری میگی نه !! ._.

بُشکـه :/// !!

اینو واقنی گند زدم -_- ..

تو چی !؟ خوب دادی یتیم ؟! :/
اره بـــــــآو برای اولین بار سر امتحان از بچه ها بویی نمیومد -___-

چی بود امتحانتون ؟ :/
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
(26-05-2014، 20:24)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم نیوشا هویجمDodgyDodgyDodgyDodgyDodgy
من برم همون بلک هاکو بازی کنم بهتره اینجا حس هویجیو کنم

موافقم الان اگه یه چیز-18 یا فحش بدم همشون جواب میدناAngry

(26-05-2014، 20:24)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 20:22)♥ماریا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اینجا چغندرمDodgy

چ نوع چغندری ؟ قند یا .. اون یکی چغندره اسمش چی بود ؟ ._.

شما قند بگیرDodgy
(26-05-2014، 20:24)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من زیاد دخالت نکردم ،

چون سرم شلوغ بود واسه امتحانا سریع تایید کردم !

تو نویسنده ها هم دخالتی نکردی ؟ :|

._. ! ..
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 } 134
 سپاس شده توسط Wanton
(26-05-2014، 20:23)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 20:19)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 20:15)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 20:13)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 20:11)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هستم داخلشون ؟؟ Confused

گفتگو مدیر ثابت جدید نداره ! Angel
پـــــس لیستو بگـــو پیلیز |: اگه گفتگو ندارع دیگه غیر از منو رها کس دیگه ای فعالیت نمیکنه از مدیرا ||:

مونـآ از همـه فعآلتـره -ـــــ-

والـآ |:

عمت میدونه ؟ (:

(26-05-2014، 20:21)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-05-2014، 20:19)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگم بیشوری میگی نه !! ._.

بُشکـه :/// !!

اینو واقنی گند زدم -_- ..

تو چی !؟ خوب دادی یتیم ؟! :/
اره بـــــــآو برای اولین بار سر امتحان از بچه ها بویی نمیومد -___-

نخیـر خودم میـدونم -ــــــ-

مم دراینجـآ نقشـی نداره !
|:
 سپاس شده توسط Mr.Robot
(26-05-2014، 20:22)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من توی کویر عربستانم اونجا مدرسه نداره .__.
بیشتر شبیه مرغی ||: ت رو ب مرغ دونیه کنار مدرسمون معرفی کنم ؟ ||:
 سپاس شده توسط Mason
(26-05-2014، 20:24)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اینجا چغندرمDodgy
دقــــیـــقآ .. !! |:
تو یکی که زیادی لطف داریDodgy
(26-05-2014، 20:25)♥ماریا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما قند بگیرDodgy

هوممم قند مُضره :| !
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 } 134
والا خیر سرمون نیوشا
فظ
من باس برم جنگ
امیدوارم کسی اشتباهی نفهمه من میرم بازی کنم ینیDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgy
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاב { 128 } 134

(26-05-2014، 20:23)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایـول  ..

خواننده مورد علاقه خارجیت کیـه !؟ |:

در اصل Eminem !

ولی گوش میدم کارای اکثریت اینارو :

Rihanna ، Miley ، 2Pac ، Avril ، Bruno Mars ، 1D ، Selena Gomez !
 سپاس شده توسط Dead Silence

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان