امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 125 ஜ۩۩ஜ

خدا فس،...
ஜ۩۩ஜ ChAtRo0m V£r$!0N 125 ஜ۩۩ஜ 23
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘
آگهی
(21-05-2014، 14:49)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نیایش ♥

میگما من آواتارمو عوض نکنم ؟ UndecidedBig Grin

خخخخ !!

اواتار می خوای؟؟؟
 سپاس شده توسط ツClas$i☪ J☯ ツ
(21-05-2014، 14:47)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عسیسم ^^

می خوام گازت بگیرم ^^
عخشــم *^-^*
هـــوم؟!
مــنو بآ 1نفـــــر دیگه اشتبآ گـــرفتیآ!p345
 سپاس شده توسط ツClas$i☪ J☯ ツ ، ×ThundeRBolT×

امیر حسین این بعضی از تیکه هاشه .--.

(21-05-2014، 14:49)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 14:47)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 14:44)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 14:39)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 14:38)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

|: شدید کورم
آخرش همراه اول به دست من نابود میشه |:

بزنم به تخته |:

چرآآع ؟
آخه منتظر یه اس مهمم اینم دم به دیقه اس میده منم عین خر خودمو پرتاب میکنم رو گوشیم همه جام زخم و زیلی میشه آخرشم هیچی به هیچی :/

چیزی نی که :\

من امروز داشتم دیوونه بازی در میاورد ...

افتادم زانوم پاره شده :\

کصافت خیی درد داره نمی تونم پامو تکون بدم که خون نیاد :\
روانی خانوم حالا داشتی چه میکردی؟

فیلم جکی دیده بوودم :\

بزار یکشو بزارم !!

تو هم جای من بودی رو مبل پاواز باز میکردی زانوت جر میخورد !!
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT×
(21-05-2014، 14:51)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 14:50)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=91320

این از اون دختره بیشتر لایک میخوره به مولا Big Grin

(21-05-2014، 14:50)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر یه کلیپ پیدا کردمBig Grin
باحاله؟ D:
بده منم ببینم (:
راستی از احمد تازه یه چیزی کشف کردم |:

چی کشفیدی؟؟0_0
Albert wesker داآششه 0.0
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘
(21-05-2014، 14:52)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 14:49)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نیایش ♥

میگما من آواتارمو عوض نکنم ؟ UndecidedBig Grin

خخخخ !!

اواتار می خوای؟؟؟
شخی کردم (:

مرسی عسیسم (;
 سپاس شده توسط Adl!g+ ، ×ThundeRBolT×
وآیــــــ وآیــــــ وآیــــــ
حـآلـآ وآیــــــــــــــ!
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT× ، ツClas$i☪ J☯ ツ
(21-05-2014، 14:53)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 14:49)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 14:44)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 14:39)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بزنم به تخته |:

چرآآع ؟
آخه منتظر یه اس مهمم اینم دم به دیقه اس میده منم عین خر خودمو پرتاب میکنم رو گوشیم همه جام زخم و زیلی میشه آخرشم هیچی به هیچی :/

بزار یکشو بزارم !!

هاع؟0.0
میگم تو دیگه فیلم نبین برات ضرر داره |:
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، -м α є ∂ є-
(21-05-2014، 14:53)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 14:51)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 14:50)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=91320

این از اون دختره بیشتر لایک میخوره به مولا Big Grin

(21-05-2014، 14:50)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر یه کلیپ پیدا کردمBig Grin
باحاله؟ D:
بده منم ببینم (:
راستی از احمد تازه یه چیزی کشف کردم |:

چی کشفیدی؟؟0_0
Albert wesker داآششه 0.0

نه؟؟؟0-0
از کجا فهمیدی
خدا میدونه داداشش چه جوجوییه خخخBig Grin

سپاس شده توسط ×ThundeRBolT×
(21-05-2014، 14:53)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عسیسم ^^

می خوام گازت بگیرم ^^
عخشــم *^-^*
هـــوم؟!
مــنو بآ 1نفـــــر دیگه اشتبآ گـــرفتیآ!p345

مگه رها نیستی ؟

من وقتی کسی رو دوس داشته باشم گازش میگیرم (:

اگه خیلی خیلی دوسش داشته باشم پوستشو میکنم (:

اگه هم خیلی خیلی خیلی دوسش داشته باشم میکشم ((:

(21-05-2014، 14:56)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وآیــــــ وآیــــــ وآیــــــ
حـآلـآ وآیــــــــــــــ!

منگولم ^^

وآآآآآآآآآآی واییییییی !!

رها !!

میخوام بزارمت تو پروفایلم پیش آوا و کیانا ((:

(21-05-2014، 14:56)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 14:53)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بزار یکشو بزارم !!

هاع؟0.0
میگم تو دیگه فیلم نبین برات ضرر داره |:
بدون جکی یه ثانیه هم نع!!

من یه روز دوتا فیلم جکی نمیبینم میمیرم .---.

-______________________________-
 سپاس شده توسط -м α є ∂ є- ، ×ThundeRBolT× ، ✘v!☻lent girl✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان