امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】

(21-05-2014، 11:50)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 11:44)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 11:42)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 11:36)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیـرحسـین 2 :/

امیـر آنـه |: ..
هــــــــــــــــــــع چ جوری ارسالات -44 ر 0___0
بی خاصیت منحرف علیکت کو؟ >.<
امتحان چطور بود؟

علیکم تو حلقته ||||||:

امتحان نداشتیم داشتیم دخترا رو اذیت میکردیم سر جلسه امتحان |||:
یه وقتی رو بم بگو کی دخترارو اذیت نمیکنی؟!!!
تو یه لحظت بدون کرم ریزی نمیمونه |:
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】 183
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Dead Silence ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، ✘v!☻lent girl✘
آگهی
(21-05-2014، 11:52)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 11:49)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 11:47)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نکست پیج:|

فهمیدیم خارجکی بلدی |:

هومممممم حسودیت میشه!؟ (:

(21-05-2014، 11:48)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی میخواد دهنمو سرویس کنه !؟ :/

اصن کسی جرئت داره نزدیک من بشه !؟ :/

برو بگو بزرگترت بیــآد ||:

ببیین رضـی من الان اعصابم ـتـِـ*ـر زده |: بحـث نکـن بـرادرم...! Angel

اهم اهم :| !

بحث را که تمام کرد آنکه شروع کرد :|

خودت شروع کردی مرضیه جونم خانومی -_- !!
تنکس آیس پک:|
مرضیه.....
=)))))

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط F A R ! N ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، Mr.Robot
(21-05-2014، 11:53)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ســـ :| !!

سلام مهشید :|

خوب نیستی ؟! :|
 سپاس شده توسط Albert wesker ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ
(21-05-2014، 11:53)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ســـ :| !!

پَخشید ^.^

سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ
(21-05-2014، 11:54)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهـــــم!

امتـــحــان عربـی دهـــنمـــونو سرویــس کرد!
کیا خُله ^_^
خوبی؟
 سپاس شده توسط Albert wesker ، ✘v!☻lent girl✘ ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، ~KiAηA~
(21-05-2014، 11:53)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 11:50)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 11:46)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 11:43)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
أأأأأأأأأأأ چه عجب ایشون نمایان شدن 0.0
علیک سلام

مگه نمایان نبودم؟-_0
بودی؟من که ندیدمت.
عاشق اواتاراییم که میذاری به مدیر بخشی که هستی خیلی میاد ^_-

کم میام گفتگو آزاد.
من از همه نظر با همه چیز هماهنگم!
90
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT× ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، Wєιяɗ
(21-05-2014، 11:52)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 11:49)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 11:47)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نکست پیج:|

فهمیدیم خارجکی بلدی |:

هومممممم حسودیت میشه!؟ (:

(21-05-2014، 11:48)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی میخواد دهنمو سرویس کنه !؟ :/

اصن کسی جرئت داره نزدیک من بشه !؟ :/

برو بگو بزرگترت بیــآد ||:

ببیین رضـی من الان اعصابم ـتـِـ*ـر زده |: بحـث نکـن بـرادرم...! Angel

اهم اهم :| !

بحث را که تمام کرد آنکه شروع کرد :|

خودت شروع کردی مرضیه جونم خانومی -_- !!
چرا بیجنبه بازی درمیارین !؟ :/

رفایی ک دارم میزنم همش شوخیه و جنبه طنز داره :/

دعوا میخواستم کنم ک اون رویه سگمو ندید|: ..

اگه بی جنبه ایید { هم تو هم اون رضی :/ } دیگه شوخی نمیکنم

ی مطلب دیگه : مخاطب من رضی بود :/
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، Mᴏsᴇs
(21-05-2014، 11:55)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 11:47)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه حس خاص دارم ، مث حس بادبادک ^_^

خیلی اینو دوس دارم *^_^*

منم یه بار همینطوری شدم ولی بعدش آبله گرفتم (((((=

تو رو زمین بمون ولی من همیشه آزادم *ـ_ـ*
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ
(21-05-2014، 11:53)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 11:50)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 11:46)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 11:43)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام.
أأأأأأأأأأأ چه عجب ایشون نمایان شدن 0.0
علیک سلام

مگه نمایان نبودم؟-_0
بودی؟من که ندیدمت.
عاشق اواتاراییم که میذاری به مدیر بخشی که هستی خیلی میاد ^_-

آواتارای خودتم به خودت میان ! (:
چه آواتاری بهتر از شاخین ؟!
البته به شرطی که خز نشه :|

سپاس شده توسط Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ
اصن صابرب نقض حقوق بشرمتهمه كلي اسبم داده بودم خخ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT× ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، F A R ! N

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 19 مهمان