امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】

(20-05-2014، 11:25)SaHaR ♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-05-2014، 11:23)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قول میدم ساعت یک برم درس بخونم...زود حرفآیِ مهمتونو بزنید میخوام برم Big Grin

4دقيقه ديگر فرصت باقیستBig Grin

هیممم..
سه دیقه :|||||
من همون رومیساما crying :viki:
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT× ، ~~SARA:HIVA~~
آگهی
نگـــآر عکســـای مهــــــیــارو دیدم!!!!

اوووووووووووووووووووووووووففف!
آیسان :|
نورا :|
محسن :|
خودم :>
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، ×ThundeRBolT× ، MOHSENEBRAHIMI ، First Star ، ~~SARA:HIVA~~ ، Brooklyn Baby
(20-05-2014، 11:25)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مُحسن عاشق کسی نی جُز ... نوراااااااااااااااااااا ^_^ !! :|

جانم :|| ؟؟

آیسان بدون هیچ شکی خل شده Angel
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، ×ThundeRBolT× ، MOHSENEBRAHIMI ، ~~SARA:HIVA~~ ، Brooklyn Baby
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.3eke.ir/mohsen-chavoshi/2151-parvaneha-matn

بیاید پایین..حتــی اگـه ازش بدتون میاد...دانلود کنید گوش کنید...ببینید چـی میگـه..!حالتون میشه مثـه مـن..!Rolleyes
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT× ، First Star ، ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، ~~SARA:HIVA~~
(20-05-2014، 11:26)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-05-2014، 11:23)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-05-2014، 11:21)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-05-2014، 11:19)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-05-2014، 11:13)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.
.
.
.
کمند وبت آهنگ نداره!!!
وب بدون آهنگ مثل آهنگ بدون وبه |:

وب بدون اهنگ مثلِ آهنگ بدون وبه .. این ینی چی عآیآ ؟؟؟
چیزی پیدآ نکردم که به دردش بخوره ..
ولی میتونی آهنگ پروفم و توی فلشخور بذاری وبعد وبم ونیگآ کنی :||||||||

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وب من ((((((((((((:
ببین آهنگش چطوره؟

تو وبت من اینجوری شدم ..  @_@
یه چیزی بگو .. دین .دین .. دینی ... بذار قانع شم ... روشنیه شبای تارم ...
دیگهصدام دله تورو زده
با تومن نمیهراسم ..
چرا فاصله میگیری ..
اخه توصدایِ سازم ...
:||||||||||||

دوسش دارم .. آروم و عآشقآنه ..
زیبآستـ ..
((: ...
اون چرت و پرتا چی بود؟ |||||||||:
وب عخشمم اون بغله دوست داشتی ببین (:
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】 59
 سپاس شده توسط ~~SARA:HIVA~~
(20-05-2014، 11:27)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یه چی بگم ؟! :|

کسی که میخواد واقعنبره بدون سر و صدا میره ولی کسی که با سر و صدا میره و همرو با خبر میکنه میخواد کسی مانع رفتنش بشه :|

خو بچه ها مانع رفتن این دوتا پسرمون بشید تا کمبود محبت نکنن :| !!

موافقم.
نگــــآر رفــــتی عوضی؟؟

گوشیتم که خــآموشه!!!

هووووووووووووووووووی نگــــــــــار!

خـــدافس باو....
(20-05-2014، 11:27)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من یه چی بگم ؟! :|

کسی که میخواد واقعنبره بدون سر و صدا میره ولی کسی که با سر و صدا میره و همرو با خبر میکنه میخواد کسی مانع رفتنش بشه :|

خو بچه ها مانع رفتن این دوتا پسرمون بشید تا کمبود محبت نکنن :| !!

باش اینجوری فک کنید ..
خودت یاد رفته موقع رفتن به همه پیام دادی من که نظر دیگران برام مهم نی .
کمبود اجتمایی ندارم وقتمو تو اینجور سایتا حدر بدم .
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ×ThundeRBolT× ، Magical Girl ، ~~SARA:HIVA~~
(20-05-2014، 11:28)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیسان :|
نورا :|
محسن :|
خودم :>

پـــریـآ این وسط خَــرِ کـی باشـه...!

خدافظ
 سپاس شده توسط τοxικ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، First Star ، ×ThundeRBolT× ، Magical Girl ، ~~SARA:HIVA~~

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 35 مهمان