امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

&&¤ChAtRo0m V£r$!0N 122¤&&

(18-05-2014، 17:19)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 17:17)x boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر حسین جان بیخیال شو تا با پشت دست نزدم تو چشمت Smile
بابا بزرگ بذار برا ننم شوهر پیدا کنم دیگه خسته شدم هی از بیرون میام خونه خونه به جای اینکه بوی گند جوراب بابامو بده بوی ترشیدگی مامانمومیده Smile

الان ننت دقیقا کیه ؟؟؟
bethowen ...
آگهی
(18-05-2014، 17:20)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امکان داره دو نفر همزمان از یه اکانت استفاده کنن ؟!

اره میشه
از رو تجربه میگم-_-
              &&¤ChAtRo0m V£r$!0N 122¤&& 159

سپاس شده توسط ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(18-05-2014، 17:18)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 17:16)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فــآطی؟/: ..
بحث به کجا رسید؟|:

کدوم بحث ؟! ..

بحث شاهزاده و قیصر/: ..
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(18-05-2014، 17:20)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امکان داره دو نفر همزمان از یه اکانت استفاده کنن ؟!

آره فک کنم :| .
من همون رومیساما crying :viki:
(18-05-2014، 17:20)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 17:18)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 17:17)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 17:15)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا دیگه همه انجمن شوور یابی واس من شدن |:
اصن میخوام بترشم ^__^
من بد بخت بی بابا میمونم.
راستی ننه ایمانم هستا نیگا سکوت کرده که سکوت علامت رضایته :ag54:

درد
آبرومو بردی بچه پررو >__<
اصن میدمت پرورشگاه >__<

پرورشگاه0_0
من میدونم درد پرورشگاه چیه!
نزار بره اونجا SadSad
Big Grin

ن واس این پسر شکمو خوبه |:
بش هیچی نمیدن بخوره لاغر میشه |:
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
(18-05-2014، 17:20)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 17:17)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سکوتم به عنوان رضایت نبود !

به این معنی بود که جواب ابلهان خاموشیست ..
از خداتم باشه نیکی زنت شه |: -_-
(18-05-2014، 17:20)_TakPaR_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر من جای تو بودم خفه میشدم((:

سلآمي دوبآره ^_^
(18-05-2014، 17:20)x boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 17:19)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 17:17)x boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر حسین جان بیخیال شو تا با پشت دست نزدم تو چشمت Smile
بابا بزرگ بذار برا ننم شوهر پیدا کنم دیگه خسته شدم هی از بیرون میام خونه خونه به جای اینکه بوی گند جوراب بابامو بده بوی ترشیدگی مامانمومیده Smile

الان ننت دقیقا کیه ؟؟؟
ننم دختر توئه 0.0

امیر همچین جانانه جوابتو داد
سکوت کن بدتر نشه Big Grin
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان