امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد

(17-05-2014، 17:18)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 17:17)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 17:16)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 17:15)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 17:13)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایی قیافش ترسناکه /:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://music2rap.mahtarin.com/upload/music2rap/image/wv61506lzgvettmkcf8a.jpg

نوراSad

نورا مُرد (:

هـا ؟! |:
نورا رفت دیگه مرد اینطوری گفتگو آزادم پیچ خورد!

هـا

نورا مُرد ینی اسمم عوض شد عاغا ^__^

خوش ندارم بگن نورا /:

نورافشان دیگه رفت دیگه مرد اینطوری گفتگو آزادم پیچ خورد!
 سپاس شده توسط First Star ، -м α є ∂ є- ، Dead Silence
آگهی
(17-05-2014، 17:18)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 17:17)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 17:16)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 17:15)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 17:13)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایی قیافش ترسناکه /:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://music2rap.mahtarin.com/upload/music2rap/image/wv61506lzgvettmkcf8a.jpg

نوراSad

نورا مُرد (:

هـا ؟! |:

تو از من بدت میاد>_<؟؟

تو از من بدت میاد حق دار چون کسی مثل من از زشتیا تو چشات نخوند>__<

تو چرامث پیام بازرگانی میای وسط؟:/
              گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 131

سپاس شده توسط ERF@N
(17-05-2014، 17:18)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 17:16)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 17:14)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 17:13)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 17:11)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه پس ما واسه خودمون استین بالا میزنیم Big Grin

همین الان|:

هـووووویییی مُحـسن -_- تو غلط میکنی بری زن بگیری -_-

تا قبل اینکه منو عقد کنی مشکلی نداشت |: ولی الان شووره مـنی -_-

فقـد بفهـمم کـهـ زن گرفتی ؛ میزارم میرم خـونـهـ بـآبـآم؛ طلـآق میگیرم ازت |: ..

اوکی ؟! -_-
پس یکی رو انتخاب کن |:

حـآلـآ بعـدآ صحبـت میکنیم راجیش :/
اگه جلو جماعت نمی تونی بیا خصوصی 

در غیر این صورت باید برم |:

یکی رو انتخاب کن :ag54:
محسـن ||:

منم باید برم پس بمونه واسه ی وقته دیگهfly2
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI ، ERF@N
(17-05-2014، 17:19)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 17:18)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 17:17)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 17:16)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام !!

ستی ._.

خوبی ؟!

به به نورا خانوم !!

خوبم ممنون تو خوبی؟!!

میشه گفت خوب /:
هع|:
^__^

سپاس شده توسط First Star
(17-05-2014، 17:20)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 17:18)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 17:17)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نوراSad

نورا مُرد (:

هـا ؟! |:

تو از من بدت میاد>_<؟؟

تو چرا هی خودتو مگس میکنه تو صحنه:/

دخترم اینو بجو-__-
 سپاس شده توسط Dead Silence
سلام عرفان..
میشه کمکم کنی؟؟
اواتار گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 131خلاف قوانین حذف شد دفعه بعداخطار دریافت میکنید
 سپاس شده توسط ERF@N
(17-05-2014، 17:20)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 17:18)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 17:16)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 17:14)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 17:13)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هـووووویییی مُحـسن -_- تو غلط میکنی بری زن بگیری -_-

تا قبل اینکه منو عقد کنی مشکلی نداشت |: ولی الان شووره مـنی -_-

فقـد بفهـمم کـهـ زن گرفتی ؛ میزارم میرم خـونـهـ بـآبـآم؛ طلـآق میگیرم ازت |: ..

اوکی ؟! -_-
پس یکی رو انتخاب کن |:

حـآلـآ بعـدآ صحبـت میکنیم راجیش :/
اگه جلو جماعت نمی تونی بیا خصوصی 

در غیر این صورت باید برم |:

یکی رو انتخاب کن :ag54:
محسـن ||:

منم باید برم پس بمونه واسه ی وقته دیگهfly2
من میرم یهو 2 هفته دیگه میام ها انتخاب کن تا تکلیفمو بدونم 

استین بزنم بالا یا نه؟|:
 سپاس شده توسط ERF@N ، Dead Silence
(17-05-2014، 17:19)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 17:18)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 17:16)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام !!

ستی ستی سلام^.^

سلام مائده

مرسی خوبم
تو خوبی؟!!
من که حالتو نپرسیدم هنوز:/
خوبی ^_^
مغسی منم خوبم((:

سپاس شده توسط ERF@N ، pink lady
(17-05-2014، 17:21)Justin-1994 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام عرفان..
میشه کمکم کنی؟؟

نه نمیشه( ..)
 سپاس شده توسط Alijah-1994
(17-05-2014، 17:20)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 17:20)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نورا مُرد (:

هـا ؟! |:

تو از من بدت میاد>_<؟؟

تو چرا هی خودتو مگس میکنه تو صحنه:/

دخترم اینو بجو-__-

بـآبـآیهـ من پیآم بـآزرگـآنی نـیس >_<

عرفـآن |: جـوییدمش ||:
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ERF@N

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان