امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد

(17-05-2014، 10:42)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 10:38)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 10:36)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امتحان 20 میشم *^_^*

مــی تـو *^_^*

هیهیهی ؛ بیا بغلم مرضی *^____^*

~~~~
(17-05-2014، 10:39)~ No Name ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 10:36)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امتحان 20 میشم *^_^*

به خآطر دعآ من بود (. .)

اره،هیشکیم ندونه من ک میدونم دعاهات چقد تاثیر دارن ! -_-
مریمممممممممممم |:

دستم تو جیب شلوارت منو دعا کن .-.
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT×
آگهی
(17-05-2014، 10:42)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بـــــآی !
خدانگهدار مرضیه خانوم.
به سلامت.یا علی ((:
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 73
(17-05-2014، 10:39)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 10:35)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 10:32)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 10:32)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جیغغغ اینجا چه گهیی میخورید تولـد آیتینه !! -__-

میخوام یه تاپیک بزنم واسش جشن بگیریم بچه هـا !! ^_^
ســـ -_-
مبارکه
مدیرا به نظرت نمیگن وای وای مامانم اینا و چه لوسو از این حرفا |:
|: ؟!

خب ؛ اهمیت نمیدم -_- !! (; ..

فوقش تاپیک رو میبندن دیگه :|
الان یه انجمن هست برای هر مناسبتی پست میذارن تبریک میگن از جمله:
تولد کاربر ها
مادر شدن خانوما (دیدم میگما0_0)
عروسی کاربر ها
عذای کاربر ها
و...
حالا فلشخور تو فقط یه پست بذار یه چیزی رو تبریک بگو تا یه هفته پدرتو درمیارن |:
هیممم .. به درک :hiccp:
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT× ، Dead Silence ، ツClas$i☪ J☯ ツ
(17-05-2014، 10:43)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 10:41)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 10:39)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 10:35)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 10:32)ツℒმMἶმツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ســـ -_-
مبارکه
مدیرا به نظرت نمیگن وای وای مامانم اینا و چه لوسو از این حرفا |:
|: ؟!

خب ؛ اهمیت نمیدم -_- !! (; ..

فوقش تاپیک رو میبندن دیگه :|
الان یه انجمن هست برای هر مناسبتی پست میذارن تبریک میگن از جمله:
تولد کاربر ها
مادر شدن خانوما (دیدم میگما0_0)
عروسی کاربر ها
عذای کاربر ها
و...
حالا فلشخور تو فقط یه پست بذار یه چیزی رو تبریک بگو تا یه هفته پدرتو درمیارن |:

همین فـ**** بـ** ؟|:
نه پ****م**ت**!!!
اگه فهمیدی بگو اگه هم نه بازم بگو

هر اسم انجمنی اول پ داشت معلومه که پـ******* هستش -_-
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT×
سلعام =/

سپاس شده توسط ツClas$i☪ J☯ ツ ، Dead Silence ، ×ThundeRBolT×
سـآرـــآ بـآلـآ *^_^*

گَـلــدیـــم *^_^*

دوسِــت دآرم ؛ دوسِــت دآرم *^_^*

----> ******^______________^****** <-------
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT× ، Magical Girl ، ツClas$i☪ J☯ ツ
اگر خوشبختی را برای یک ساعت می خواهید، چرت بزنید.

اگر خوشبختی را برای یک روز می خواهید، به پیك نیك بروید.

اگر خوشبختی را برای یک هفته می خواهید، به تعطیلات بروید.

اگر خوشبختی را برای یک ماه می خواهید، ازدواج كنید : من این یدونه خوشبختی رو نخوام باید چه کنم |:

اگر خوشبختی را برای یک سال می خواهید، ثروت به ارث ببرید.

اگر خوشبختی را برای یک عمر می خواهید، یاد بگیرید كاری را كه انجام می دهید دوست داشته باشید
 سپاس شده توسط Dead Silence ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، F A R ! N
(17-05-2014، 10:44)~ No Name ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 10:42)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 10:38)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امتحان 20 میشم *^_^*

مــی تـو *^_^*

هیهیهی ؛ بیا بغلم مرضی *^____^*

~~~~
(17-05-2014، 10:39)~ No Name ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امتحان 20 میشم *^_^*

به خآطر دعآ من بود (. .)

اره،هیشکیم ندونه من ک میدونم دعاهات چقد تاثیر دارن ! -_-

توام متوجه تاثیرشون شدی ؟ ._.

خودم موندم اصن :>

مری ._.
برا خودتم دعا کن ^_^
20 شی *^_^*
و شوهر خوب گیرت بیاد ._.
و یکم یادی از من کنی ._.
وایبرم پوکیده |:
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
دفه ی دیگه که دآرم من میخندم نمیخوآم بکنم یآده تورو ._.
فری ^^

مو فر فری ^3^

♥♥♥♥

فاطیـ ...

لعنتی خیلی امضا و آواتارتو خاطرخواهم ♥-♥
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT× ، F A R ! N

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان