امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【118】 ஜ۩۩ஜ

مامانم خشمگین است ._.
بروم ، خدافط .____.
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
آگهی
(09-05-2014، 11:59)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افرین مهی تیزهوش من ! *^__^*
توهم اگه خوب دادی پ سمپادی هسی،مال توهم مبارک! ^____^
*^-^*

اون سـوآلـی کـه از رسـآمـی دآدن رو هـنـوز هـم نـفـهـمـیـدم چ گـونـس !!
خـیـلـی سـخـت بـود ..

ولـی خـوف بـود *^_-*

(09-05-2014، 12:01)♛ℯℛℱἁℵ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام بچه ها^ــــــــ^
عـرفـان چـه کـردی آزمـون را ؟؟
ஜ۩۩ஜ گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【118】 ஜ۩۩ஜ 74
(09-05-2014، 12:02)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-05-2014، 11:59)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

*^-^*

خـیـلـی سـخـت بـود ..

ولـی خـوف بـود *^_-*

(09-05-2014، 12:01)♛ℯℛℱἁℵ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام بچه ها^ــــــــ^
ای بابا
من عرفان ترولم -ـــــــ-
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
(09-05-2014، 12:05)♛ℯℛℱἁℵ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-05-2014، 12:02)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

*^-^*

خـیـلـی سـخـت بـود ..

ولـی خـوف بـود *^_-*

سلام بچه ها^ــــــــ^
ای بابا
من عرفان ترولم -ـــــــ-
مـن خـوش نـدآرم از کـلـمـه ی تـرول اسـتـفـاده کـنـم !!
حـآلـآ بـوگـو چ کـردی ؟؟
تيزهوشان خيلي خوب بود ^_^

بدرود .
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
(09-05-2014، 12:06)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدرود .

سال چندم بودی ممد ؟! ..
 سپاس شده توسط Mohammad 77
مـمـد ^.^

ت هـم قـبـولـی *^-^*

مـن یـقـیـن دآرم جـزء نـفـرآت اول و تـک رقـمـی خـوآهـم شـد ^.-
(09-05-2014، 12:07)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-05-2014، 12:06)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدرود .

سال چندم بودی ممد ؟! ..

دوره اول دبيرستان
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(09-05-2014، 12:06)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-05-2014، 12:05)♛ℯℛℱἁℵ♛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

*^-^*

خـیـلـی سـخـت بـود ..

ولـی خـوف بـود *^_-*

سلام بچه ها^ــــــــ^
ای بابا
من عرفان ترولم -ـــــــ-
مـن خـوش نـدآرم از کـلـمـه ی تـرول اسـتـفـاده کـنـم !!
حـآلـآ بـوگـو چ کـردی ؟؟
کدوم ازمون .___.
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
مادر رف ._.
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 18 مهمان