امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【105】

رژینا خیلی بدی اگه به حرفام گوش نکنی
 سپاس شده توسط ρѕуcнσραтн
آگهی
(05-04-2014، 20:26)perfect g نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رژینا الکی نگو تو هیچ نذاشتی من حرف بزنم منو گذاشتی تو لیست سیاهت حتی نذاشتی مث ادم حرف بزنم اون چه حرفایی بود به من زدی هااان؟p336p336p336
هلن من بهش گفتم ولی جواب نمیده گفتم میخوای باهاش اشتی کنی حالا گریه نکن اگه شما2تارو اشتی ندم اسمم  پارمیدانیست
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【105】 116

سپاس شده توسط Brooklyn Baby
بچه ها من برم تا ی هفته دیگع=(((
واااای=((((
(05-04-2014، 20:28):| :| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 20:26)perfect g نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رژینا الکی نگو تو هیچ نذاشتی من حرف بزنم منو گذاشتی تو لیست سیاهت حتی نذاشتی مث ادم حرف بزنم اون چه حرفایی بود به من زدی هااان؟p336p336

این اومد=(
همش تقصیره توعه=(
اغا اصن جهنم من الان دو روزه نمی تونم اینو بهت بگم
تقصیر منه منو ببخش >__<cryingcryingp336
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ρѕуcнσραтн
آفرین پارمیدا آفرین>_<Heart
آشتی کنیـــــــــــن
بابا هلن بهش بگو روژی باهات اشتی کنه الانم نمیتونیدپ.خ کنید.

رژینا احتمالا اگه با هم دوست شیم و عذر خواهی کنیم در میایم
مثلا  چن روز پیش من و  no name دعوا کردیم ولی  من به  مدیرا گفتم پشیمونم و... برگشتم باشع ؟گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【105】 116
بابا باهم ازدواج اه چی میگم اشتی کنید دیه روژی بگو اشتی میکنم.

(05-04-2014، 20:27):| :| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 20:24)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اعتیاد ب نت -_-
و نتایجش -____-
حالا از صحنه روزگار حذف نشدی که :|
تازه اونم ی هفتس :|
از صحنه روزگار حذف شدم=(
زندگی -فلش خور=مرگ
=(

مال تو دیه خیلییی حاده !! |:
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ҐزاפــــҐ
(05-04-2014، 20:29)perfect g نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-04-2014، 20:28):| :| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رژینا الکی نگو تو هیچ نذاشتی من حرف بزنم منو گذاشتی تو لیست سیاهت حتی نذاشتی مث ادم حرف بزنم اون چه حرفایی بود به من زدی هااان؟p336p336

این اومد=(
همش تقصیره توعه=(
اغا اصن جهنم من الان دو روزه نمی تونم اینو بهت بگم
تقصیر منه منو ببخش >__<cryingcryingp336

توهم منو ببخش=(
همش تقصیره خودمه=(

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان