امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【105】

(04-04-2014، 22:03)✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خوابم نمیبره خاموشه ولی میخوام بازم بگیرمش ... 
زده به سرم Big Grin:am4:

من هستم تو هستی شمی هست

جممون جمعه....... کمه
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

سپاس شده توسط ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، ʂհმოἶო
آگهی
(04-04-2014، 22:04)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 22:02)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 22:00)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی حال بی حوصلع کسل|:
هوفف..
سلامـ..
@_@
روژی بی پ.خ کارت دارمT_____T
اینجا یا کیک؟:|
(04-04-2014، 22:03).رها. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 21:58)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 21:56).رها. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 21:53)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه ها زنگ اول ورزش(=
چه شانسی(((((((((((((:

رهـــــــآیی^.^
خوبی؟
آری
آرع
اوهوم
yes
بعله
آرع
ایهیم
آهان
نعم
خوبم
you چطوری؟

اوووووو
سنگ تموم گذاشتی^_^
خوبم خعلی زیاد(:
ولی ..
ولی چی عجقم؟!

سلآم نسی
سلاااااااااااااام رها جونم
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【105】 17
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘
(04-04-2014، 21:59)~ No Name ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 21:56)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بزکم،سلام *^_^*
 Me ? ._.

د*وث جونی،جز تو بزک دیگه ای دارم من اخه؟ *^_^*
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
چند دخیخه برم موهامو خشک کنم بیام 
فعلا ^_^
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، ✘v!☻lent girl✘ ، ʂհმოἶო
(04-04-2014، 22:02)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 22:01)shamim 78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلآم^__^
ملی
نسی
رژی
فآطی و
بقیه

سلام شمی^____-
دیدی نسخه زدن نبودیم ا:
خوبی؟__؟

بدون سیب

کاشف جاذبه می شدم،

تنها اگر :

من و تو و نگاهـــــــــــــــــــــ ــــت،

قبل از نیوتن بودیـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــم

سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ
(04-04-2014، 22:05)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 22:04)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 22:02)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 22:00)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی حال بی حوصلع کسل|:
هوفف..
سلامـ..
@_@
روژی بی پ.خ کارت دارمT_____T
اینجا یا کیک؟:|
اینجا دگ|:
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
من برم،فردا مدرسه اغوششو برا من باز کرده :|||
خدافظ
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط இFATEMEHஇ ، ʂհმოἶო ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥
الان در اتاقم در طبقه بالا هستم
لبتابم را روی پاهایم گذاشته ام و روی تخت نشسته ام
نگرانم...
هر لحظه ممکن است مادرم بیاید
در باز شود
سایه ای پیداست
فک کنم مادرم باشد
میاید داخل....
و
جــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــــــــــق
_مگه تو فردا کلاس نداری؟میدونی ساعت چنده؟بگیر بخواب بچه؟به بابات میگم ها؟
من=باشع
مادرم میرود
و من سرگرم کار خود
مادرم باز میاید
اینبار پدرم را صدا میزند
بابام=بخواب

بای
 سپاس شده توسط இFATEMEHஇ ، ʂհმოἶო ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، Brooklyn Baby
وآآآآآآآآت ؟؟ ((:
|:

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان