امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【104】

(03-04-2014، 22:47)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-04-2014، 22:44)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-04-2014، 22:43)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خـــوابم نمیبره من تواتاق تنهام میتـرسـم |||:

هــِلپ می |:

میخوای بیام تو اتاق پیشت؟؟Big Grin

نخیـر |: تو همونجـآ بمون (:

چراع؟؟!!! من قابل اطمینانماDodgy
 سپاس شده توسط இFATEMEHஇ
آگهی
(03-04-2014، 22:48)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو که راست میگی. تو تا هممونوشکنجه ندی شکنجه نمی شی. فقط به خاطره یه نفر اومدم بالاShy

خو برو سراغ همون ی نفر
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

سپاس شده توسط ERF@N
(03-04-2014، 22:43)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خـــوابم نمیبره من تواتاق تنهام میتـرسـم |||:

هــِلپ می |:

من نميام Big Grin

(03-04-2014، 22:44)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-04-2014، 22:41)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-04-2014، 22:39)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخوام باهاش بهم بزنم برم دس به دعا و نماز شم |:

آورین کار خوبیه

هر چی از پسرا فاصله بگیری ب نفعته

ممنو از راهنماییت گلمHeart
بلخره تو بزرگتری تجربت بیشترعBig Grin
باید حرفتو گوش بدم هعHeart

نوچ -__- = قسمت
 سپاس شده توسط Dead Silence
می خوای یکم جوک بگیم بخندیم؟...
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ
(03-04-2014، 22:49)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-04-2014، 22:48)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو که راست میگی. تو تا هممونوشکنجه ندی شکنجه نمی شی. فقط به خاطره یه نفر اومدم بالاShy

خو برو سراغ همون ی نفر

اومدم سراغشShy
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ
یکی هم بیاد اینجا |:
من تکو تنهایی میترسم |:

[/quote]

نوچ -__- = قسمت
[/quote]

ها ؟Undecided
ینی چی ؟
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، ERF@N
(03-04-2014، 22:52)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-04-2014، 22:49)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خو برو سراغ همون ی نفر

اومدم سراغشShy

خو پَ ب من کاری نداشته باش

(03-04-2014، 22:52)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی هم بیاد اینجا |:
من تکو تنهایی میترسم |:

خودم مثه شیر پشتتم

خونه ما انقدر شلوغه همین الآن مثه گوساله اومد پامو له کرد
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

(03-04-2014، 22:52)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی هم بیاد اینجا |:
من تکو تنهایی میترسم |:

عرفان ميه -_-

یکی هم بیاد اینجا |:
من تکو تنهایی میترسم |:

خو همتون یه جا جمع بشید من بیام پیشتون
(03-04-2014، 22:53)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خو همتون یه جا جمع بشید من بیام پیشتون

عجب ..
 سپاس شده توسط Mohammad 77 ، ERF@N

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان