امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 【86】

(07-03-2014، 10:03)F A T Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 10:00)آناهیتا جوووووون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی آدم تو گفتگو هستش مودم داره خودشو میکشه فکر کنم برم بهتره. اینترنت قطع بشه ارزش نداره

خدافظ..:|

بیا خصوصی فاطی. از نت نمیرم
آگهی
(07-03-2014، 10:03)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم با بابام لج کردم نمیرم صبحونه بخورم

هع..:|
چرا با بابات لج کردیع؟؟؟

(07-03-2014، 10:05)آناهیتا جوووووون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 10:03)F A T Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 10:00)آناهیتا جوووووون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی آدم تو گفتگو هستش مودم داره خودشو میکشه فکر کنم برم بهتره. اینترنت قطع بشه ارزش نداره

خدافظ..:|

بیا خصوصی فاطی. از نت نمیرم

باشه دوسی جونم
گــفـتگـوے آزاد 【86】 235
(07-03-2014، 10:04)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 10:01)ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرآ قَری مهرآفــه .. ؟؟ -_-

بیآ اونآیی که ندیدن .. /:

فقد کالبد شکآفیش نکونید .. |:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://upload.tehran98.com/upme/uploads/8fe06b545cc727dd1.jpg

یاده جوجه اردکه زشت اقتادم:| اونم نک داشتهSmile

هر هر .. Idea
 سپاس شده توسط ERF@N ، !~IмДи~! ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
(07-03-2014، 10:00)F A T Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 9:56)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 9:52)F A T Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 9:47)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-03-2014، 9:38)F A T Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آرع ...:|
میخوره مشکل داری؟؟؟

الـآن داری بآ مدیـر انجمن حرف میـزنی ..

واسـه اطلّاع خودم گفتم اجـی ...

میدونم مدیره ولی اونم یه آدمه نیست؟؟؟؟؟؟؟
چون مدیره نباید دیگران رو مسخره کنهDodgy
خخخ
میدونـم ...

انقـدر به خاطر بی احتـرامی و توهین و ... اخطآر گرفـتم کع نگو ..

خیـلی وقتا هم به خاطر این که پآرتی نداشتم ...Big GrinBig Grin

حسه خوبی ...
وقتی با یکی جنگ میکنی ...

جنگ نرم Big Grin
هع..:|
پآرتی نداشتی؟
منم ندارم

من الآن دارم ...

Big Grin
بآش مهرآفه .. ×

الان میزارمت Rolleyes
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
چ خبرا ؟ -_-
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 【86】 235
سلامــــــــــــــــ^__________^
              گــفـتگـوے آزاد 【86】 235

گــفـتگـوے آزاد 【86】 235
 سپاس شده توسط !~IмДи~!
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

http://s5.picofile.com/file/8115952492/8fe06b545cc727dd1_001.jpg
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
(07-03-2014، 10:01)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رُکی اقا سام !! (:
دوسش دآری؟ (:
 سپاس شده توسط Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ
سره صبحی قشنگ ر*یده شد به اعصآبمون .. |:

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 11 مهمان