امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 【86】

(06-03-2014، 19:32)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 19:31)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این احمد میدونه من از کدوم پسر خوشم میاد!!!
شایعه درس نکنید!!!

مـنـم مـیـدونـم|:

احـمـت بـم گـفـت!|:
گوساله!
احمد به این چی گفتی؟؟؟
این کیو میگه؟؟؟
گــفـتگـوے آزاد 【86】 194
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، ERF@N ، T A R A
آگهی
(06-03-2014، 19:31)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 19:25)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 15:15)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 15:04)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 14:54)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اين اواتريم كه گزاشتي من ا
ز اونجا وارد اينجا كردم (=
نه!
من از خیلی وخ پیش اینو داشتم!!!
(06-03-2014، 15:02)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ا=
خودم از سايتاي خارجي پيداش كردم
خو قرار نی فقط تو پیداش کرده باشی که!
من الان هفت ماه یا بیشتره این عکسو دارم!
خودمم به امیر دادم!!

بی تربیتDodgy
عرفان منحرف تر از اونی هستی که فکرشو می کردم Big Grin
تازه این فقط گوشه ای از انحرافمه:|

ﯾﻪ ﻧﻔﺮ ﻣﯿﻔﺘﻪ ﺯﻧﺪﺍﻥ ﺑﺎﯾﻪ ﻗﺰﻭﯾﻨﯽ ﺗﻮ ﯾﻪ ﺳﻠﻮﻝ،
ﺍﺯﺗﺮﺳﺶ ﺑﻪ ﻗﺰﻭﯾﻨﯿﻪ ﻣﯿﮕﻪ :
.
.
.
.
.
.
.
.
ﺑﺒﯿﻦ ﻣﻦ ﺳﻪ ﻧﻔﺮﻭ ﻛﺸﺘﻢ ﺍﻭﻣﺪﻡ ﺍﯾﻨﺠﺎ
ﻗﺰﻭﯾﻨﯿﻪ ﻟﭙﺸﻮ ﻣﯿﻜﺸﻪ ﻣﯿﮕﻪ : ﺗﻮ ﻣﻨﻢ ﻛﺸﺘﯽSmile

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 【86】 194
گــفـتگـوے آزاد 【86】 194
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، ERF@N ، T A R A
(06-03-2014، 19:31)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شایعه درس نکنید!!!

فقط عاشقه پسرای فلشه!
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، T A R A
(06-03-2014، 19:34)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 19:32)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شایعه درس نکنید!!!

مـنـم مـیـدونـم|:

احـمـت بـم گـفـت!|:
گوساله!
احمد به این چی گفتی؟؟؟
این کیو میگه؟؟؟
هـمـه چـیـو هـم مـیـدونم!|:

هــوممممــ... خخخ ^_^

مهراوه  عـاشـق^_^
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، ERF@N ، T A R A
(06-03-2014، 19:33)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شایعه درس نکنید!!!

آرع قبلاً عآشخ من بود ! Big Grin
باز این خودشو گرف
یکم فک کن...
گــفـتگـوے آزاد 【86】 194
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، ERF@N ، T A R A
(06-03-2014، 19:34)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شایعه درس نکنید!!!

مـنـم مـیـدونـم|:

احـمـت بـم گـفـت!|:
گوساله!
احمد به این چی گفتی؟؟؟
این کیو میگه؟؟؟

دروغ میگه من بهش هیچی نگفتم ! Big Grin
گــفـتگـوے آزاد 【86】 194
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، ERF@N ، T A R A
اواتارم خوبه؟Big Grin
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، ERF@N ، T A R A

شایعه درس نکنید!!!

بــه ایــن عــنتر مــیگی بــه نــنت نــمیگی؟! |:
عــاشخه کــی شــدی؟! >_<
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 【86】 194
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، ERF@N ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
(06-03-2014، 19:34)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 19:31)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 19:25)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 15:15)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 15:04)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه!
من از خیلی وخ پیش اینو داشتم!!!
خو قرار نی فقط تو پیداش کرده باشی که!
من الان هفت ماه یا بیشتره این عکسو دارم!
خودمم به امیر دادم!!

بی تربیتDodgy
عرفان منحرف تر از اونی هستی که فکرشو می کردم Big Grin
تازه این فقط گوشه ای از انحرافمه:|

ﯾﻪ ﻧﻔﺮ ﻣﯿﻔﺘﻪ ﺯﻧﺪﺍﻥ ﺑﺎﯾﻪ ﻗﺰﻭﯾﻨﯽ ﺗﻮ ﯾﻪ ﺳﻠﻮﻝ،
ﺍﺯﺗﺮﺳﺶ ﺑﻪ ﻗﺰﻭﯾﻨﯿﻪ ﻣﯿﮕﻪ :
.
.
.
.
.
.
.
.
ﺑﺒﯿﻦ ﻣﻦ ﺳﻪ ﻧﻔﺮﻭ ﻛﺸﺘﻢ ﺍﻭﻣﺪﻡ ﺍﯾﻨﺠﺎ
ﻗﺰﻭﯾﻨﯿﻪ ﻟﭙﺸﻮ ﻣﯿﻜﺸﻪ ﻣﯿﮕﻪ : ﺗﻮ ﻣﻨﻢ ﻛﺸﺘﯽSmile

گــفـتگـوے آزاد 【86】 194

اصلا متحولم کردی@_@
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، T A R A ، Mr.Robot
(06-03-2014، 19:35)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شایعه درس نکنید!!!

مـنـم مـیـدونـم|:

احـمـت بـم گـفـت!|:
گوساله!
احمد به این چی گفتی؟؟؟
این کیو میگه؟؟؟

دروغ میگه من بهش هیچی نگفتم ! Big Grin

عـه عـه عـه...!!!

چــاخـان چـاخـان خـودت گـفـتـی!

(06-03-2014، 19:35)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اواتارم خوبه؟Big Grin

بـاحـالـه^_^
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، ERF@N

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان