امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 【86】

برو بچس
به این موضوعم حتمن برین!
یکی تازع وارد میاد میره تو این موضوع می بینه هیشکی نظر ندادع واسمون بد میشع!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=93384
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Unknown
گــفـتگـوے آزاد 【86】 176
آگهی
(06-03-2014، 17:35)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیسانـ من با تو نبودمـ..چــرا ندیدی هی پاچـه گاز گرفتن!؟-_-

من اگـه با تو بودمـ بهت میگفتـم...|با کسی تعارفـ ندارمـ...حتی اگـه غرورمـم بشکنـه حرفمو میزنم!اینو که باید فهمیده باشی؟!

|: ؟! ..

خو کسه دیگه ای نبـود جُـز من :| ..

من برم یکم تاب بازی کنم که بسی خر کیف بشـم |: ..
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گــفـتگـوے آزاد 【86】 176
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ
(06-03-2014، 17:34)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 17:31)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب دیگـه شاید عقده ای هستی!!البتـه استقلالیا همینطورین!Sleepy

|: .. دستت درد نکنه ..

نیگا پریا جونم .. درمورد استقلال حرف نزن جون من |: ..

من دوست ندارم با خانومی مث تو دعوا کنم |: ..

قربونت برمـ....}

باوشـه|:
خدافس |: .. فعلـن -_- ..

فاطی تو سوژه پیدا کن که من بیام {: ..

بدرود ..
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گــفـتگـوے آزاد 【86】 176
 سپاس شده توسط ERF@N ، ღSηow Princessღ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، *Nafas*
(06-03-2014، 17:35)*Nafas* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 17:31)AVA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نگوووووووووووووووو
منم همینطور
البت بچه های دیگه هم میگن بد دادن!
اما باس وایسیم نتیجع ها بیاد دیه!
:4chs::112:

اره باو
همه ی مدرسه های منطقه ما بد داده بودن....
اصن معلوم نبود این فیزیکارو از کجاشون درآوردن...
اه اه اه عقده این این طراحا....

آرع باوو برن گمشن!
به قول تاراع بیژورااااااااا
خیلی سخت بود
:hlp:

(06-03-2014، 17:36)ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 17:34)AVA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 17:32)ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه فآزه بَدی .. /:

سیلام آیتینم!
خوبی عیزم؟

سآم !

میسی!

تو چطو ؟

خوفم میسی
چع خبر عیزم؟
Unknown
گــفـتگـوے آزاد 【86】 176
 سپاس شده توسط *Nafas*
منم میزم. بدرود
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، *Nafas*
(06-03-2014، 17:35)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 17:31)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 17:29)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 17:25)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 17:22)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرامت داغونم کرد!
حالا یعنی من عقده ای هستم؟!

نـه.....|:

فقط یـه آدمـه بی هدفـ و بیکـآر میتونـه عقده ای باشـه!

آخه من هم بی هدفم و هم بیکار:|

آره جونـه نیمـآBig Grin

خب دیگـه شاید عقده ای هستی!!البتـه استقلالیا همینطورین!Sleepy

جهت اطلاع: نیما عاشق دختر همسایشون شده. اسمشم فکر کنم ساراست:|

اِ...آخــــی...خداروشکر...|:

سارا و نیمـآ...چـه بهـــم میان!Rolleyes
 سپاس شده توسط ERF@N
ایــ خــدا|:
ایـن لـویی قـلـابـی هـم بـه مـا نـمـیـبیـنـن|:

حـسـودا-_-
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ
(06-03-2014، 17:35)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 17:33)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 17:29)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 17:27)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 17:23)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرفان خوبی سایتتون اینه ک هرچی مقام ی نفر میره بالاتر هکش سخت تره در واقع LEVELشمامیره بالا اگه اینطوری نبود من تاحالا ده هزار بار صابر رو--کرده بودمBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongue
جنبه ب خرج بدیدی شوخی بود
زرشک.

الان خیلی دارم خودم رو کنترل میکنم ک این انجمن رو ویروسی نکنم ولی حیف اینجا رو دوس دارم
اگه ی درصد از اینجا بدم میومد این کارو میکردم
اثراتش هم هس سلنا654321
ای باباع دیوار کوتاهنتر از من پیدا نکردی دیگع ایش
اینقد از من بدبخت بدت میومدDodgyDodgyDodgyDodgy

چرا ریما هیس رو ایمان--کرده بود خیلیا بودن
ایمان خودمون؟؟؟؟؟؟؟؟؟
              گــفـتگـوے آزاد 【86】 176

گــفـتگـوے آزاد 【86】 176
استقلالیابهترازاون پرسفولیس انگلنSleepyباون6تایی انقدرمنت میکشنAngry
گــفـتگـوے آزاد 【86】 176

سپاس شده توسط ERF@N

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان