امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 【86】

دوستایه صمیمی کارایه قدیمی /
/
چرا میره جلو عقربه هـی متنفرم از ته دل من از اول مهر
گــفـتگـوے آزاد 【86】 146
آگهی
(06-03-2014، 15:15)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 15:04)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خو قرار نی فقط تو پیداش کرده باشی که!
من الان هفت ماه یا بیشتره این عکسو دارم!
خودمم به امیر دادم!!

بی تربیت‎Dodgy

هینننننن O_O خاک ب سرم /: ..

واییی -__- .. نچ نچ نچ ..

ممنونم واقعا عرفان واسه نکته ای که گرفتی |: .. /: --_-- خاک ب سرم ..
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گــفـتگـوے آزاد 【86】 146
 سپاس شده توسط T A R A ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، ERF@N
(06-03-2014، 15:16)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تـاراع Dodgy یـه نفر هـس خـیلی بی ادبـ !!
محـرومش کـن !!
Sad
مملی2013

چــی گــُفته؟؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 【86】 146
 سپاس شده توسط ERF@N
تو این ایران گنده تو دنباله گیلاسی ما اسممون رو دیواره اینه شعاره سیاسی
.
.
تارا اشتب شد ببخش
گــفـتگـوے آزاد 【86】 146
 سپاس شده توسط T A R A
تـارا تنبل -_- .. !!
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گــفـتگـوے آزاد 【86】 146
 سپاس شده توسط T A R A
(06-03-2014، 15:15)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 15:04)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 14:54)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 14:53)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 14:43)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه مدلي ميخواي ادرس چنتا ايت خارجي دارم

معرفی کن |:
اين اواتريم كه گزاشتي من ا
ز اونجا وارد اينجا كردم (=
نه!
من از خیلی وخ پیش اینو داشتم!!!
(06-03-2014، 15:02)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 14:56)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 14:54)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اين اواتريم كه گزاشتي من ا
ز اونجا وارد اينجا كردم (=
تو O_o فک نمیکنم Undecided
ا=
خودم از سايتاي خارجي پيداش كردم
خودمم به امیر دادم!!

بی تربیت‎Dodgy
هاع چی شد؟؟؟
دوباره من لا به لای حرفام چی پروندم؟!

(06-03-2014، 15:17)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودمم به امیر دادم!!

بی تربیت‎Dodgy

چی؟؟!!
گــفـتگـوے آزاد 【86】 146
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، ERF@N
صدامو داری به افتخارت هیچ وقت حتی من نمیکردم نگامو جایی

چرا ناراحتی عمو فدات شبا بخواب پلو عروسکات
گــفـتگـوے آزاد 【86】 146
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(06-03-2014، 15:19)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تـارا تنبل -_- .. !!
چــیرا؟!؟ {:
(06-03-2014، 15:20)along boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صدامو داری به افتخارت هیچ وقت حتی من نمیکردم نگامو جایی

چرا ناراحتی عمو فدات شبا بخواب پلو عروسکات

هــاع؟! |:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 【86】 146
عرفان دادا نسخه میزنی خراب شده
گــفـتگـوے آزاد 【86】 146
 سپاس شده توسط ERF@N
(06-03-2014، 15:17)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودمم به امیر دادم!!

بی تربیت‎Dodgy

این بچه هاتو ادب کن-__-
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Ƒαкє ѕмιƖє

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان