امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 【86】

(06-03-2014، 13:26)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رژی از گروه اخراجی .. !!
هع قبله اینکه ت بگی من خودم ب مهتاب گفتم نمیخوام ت گروه باشم:|
بیخود حرص نخور:|
آگهی
(06-03-2014، 13:25)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 13:24)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطمه خانوم .. |:

اینقد اع و اَ نکن |: ..

من کسی رو نشناسم شماهارو میشناسم که -_- ..

مخصوصا تورو |: ..

هومممم پس اینقدر جلوی من این حرفارو نزن !!
دلش میخواد بزنه تورو سننه0.0

ببین دخترم هروقت گفتن پیرزن بیا وسط جیغ بزن ..

(06-03-2014، 13:25)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 13:24)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطمه خانوم .. |:

آیســــان خـــانووووم >__<
منم میشناسی؟؟:|

هومممم |: میشناسم ..

تو اسمت مهشید و دوست داری آواتـارای پسرونه بزاری و دوست صمیمیت نسترنه که چند روزه نیومده و این روزا عاشق شدی ولی به روی خودت نمیاری .. |: بازم بگم؟!
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گــفـتگـوے آزاد 【86】 134
 سپاس شده توسط Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ
بدون حسام سالم میرسه خونه اگه ازش یه تاره موهم کم شه برا ریزشه موهه
.
.
خ بسه دیه چه خبرا
گــفـتگـوے آزاد 【86】 134
(06-03-2014، 13:26)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=66890&pid=1633353#pid1633353
هعوم (=

خزگــفـتگـوے آزاد 【86】 134
(06-03-2014، 13:27)along boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیسان کیه
..
.

یه موجود عوضی و کثیف که یه روزاییی ازت طرفداری میکرد و باهات حرف میزد و آواتـار برات انتخاب میکرد |: ..
 سپاس شده توسط ERF@N
(06-03-2014، 13:29)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 13:26)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=66890&pid=1633353#pid1633353
هعوم (=

خزگــفـتگـوے آزاد 【86】 134

اینارو میگم شاد باشیم باو. بی جنبه هاTongueTongueTongueTongue
گــفـتگـوے آزاد 【86】 134
(06-03-2014، 13:28)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 13:25)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطمه خانوم .. |:

دلش میخواد بزنه تورو سننه0.0

ببین دخترم هروقت گفتن پیرزن بیا وسط جیغ بزن ..

(06-03-2014، 13:25)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطمه خانوم .. |:

آیســــان خـــانووووم >__<
منم میشناسی؟؟:|

هومممم |: میشناسم ..

تو اسمت مهشید و دوست داری آواتـارای پسرونه بزاری و دوست صمیمیت نسترنه که چند روزه نیومده و این روزا عاشق شدی ولی به روی خودت نمیاری .. |: بازم بگم؟!
من:|
عـــاشق کی :|
الهی فدا خودم شـــم ^____^
کی هس این پسرخوشبخ؟؟:|
all falling stars one day will land
all broken hearts one day will mend
and the end is still the end whether you want it or not
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
آیسان من یه گهی خوردم بات شوخی کردم شما گلی
گــفـتگـوے آزاد 【86】 134
(06-03-2014، 13:27)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-03-2014، 13:26)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رژی از گروه اخراجی .. !!
هع قبله اینکه ت بگی من خودم ب مهتاب گفتم نمیخوام ت گروه باشم:|
بیخود حرص نخور:|

مهم نی ..

بهتر ..

بسه اینقدر منتتو کشیدم ..

دیگه نع رژی میشناسم نع تو آیسان .. |:
موضوع چیه ......
.
.
گــفـتگـوے آزاد 【86】 134

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان