امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 【86】

(05-03-2014، 19:17)sub zero نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-03-2014، 19:16)K!ng LoL B@X نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیه دو تا عاشق ندیدین Smile

من نفهمیدم به کی میگی ((با من ازدواج میکنی:|))
ارسالا قاطی پاتی شده:|

من از خودم در خواست ازدواج کردم
خودم به من گفت فعلا زوده Smile
The blood runs free
The rain turns red
Give me the wine
You keep the bread
آگهی
(05-03-2014، 19:17)sub zero نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-03-2014، 19:16)K!ng LoL B@X نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بــا مــن نــبودا |:
مــن الــکی جــو دادم! !|:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 【86】 90
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡
رفتم تو ايميل دوستم :|
چقد عکس پسر : /

(05-03-2014، 19:20)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بــا مــن نــبودا |:

^_^
توتو
 سپاس شده توسط T A R A
من شکست عشقی خوردم Sad
عشقم باهام ازدواج نمی کنه Sad
The blood runs free
The rain turns red
Give me the wine
You keep the bread
(05-03-2014، 19:21)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

^_^
توتو

فــاطوو!! ^_^
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 【86】 90
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡
(05-03-2014، 19:20)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بــا مــن نــبودا |:

نخیر با تو بود 14k آرین تارا دیگه زن توئه 14k
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، T A R A ، ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd
(05-03-2014، 19:22)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-03-2014، 19:21)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

^_^
توتو

فــاطوو!! ^_^

تو هم شوور گرفتي من تو قبر تنهام^_^
 سپاس شده توسط T A R A
جواب خودمو چی بدم پس Smile

وایسا ببینم

شب حجله Smile
The blood runs free
The rain turns red
Give me the wine
You keep the bread
(05-03-2014، 19:22)sub zero نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بــا مــن نــبودا |:

نخیر با تو بود 14k آرین تارا دیگه زن توئه 14k
مــحمد؟! |:
واقــعا کــه!! -___-
ایــن چـِــندِشو بــه جونه مــن نــنداز ! !|:
گــفـتگـوے آزاد 【86】 90
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡
شب اول شب حجله میشه
25r30

دارم میام پیشت
جاده چ همواره 25r30
The blood runs free
The rain turns red
Give me the wine
You keep the bread

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 12 مهمان