امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 【86】

(05-03-2014، 15:06)احمد رضا 666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جوكه يه جايي ديدم يه زره تغيرش داد م ((=
پسر لايك كنين
فاطمه (ملينا):احمد 5 تا هيون نام ببير
خودم :باشه
1خودت(فاطمه .ملينا )
2دخترت (دختر خودم)
3 خواهرت (فك كنم ستاره )
4مادر بزرگت (تارا)
5 مادرت (مونا)

ها..
گــفـتگـوے آزاد 【86】 65
آگهی
(05-03-2014، 15:07)along boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه که بودم زنگ زدم 118 فوت کردم!!!

بعد خانمه گفت تلفن شما کنترل میشه ...بیب بیب بیب... !!!

.

.

.

داشتم سکته می‌کردم؛

سریع قطع کردم، سیم تلفنم کشیدم،

رفتم در خونه رو هم قفل کردم،

فقط کم مونده بود از کشور خارج بشم!!!
دقیقا من هم اینکار کردم کوچیک کع بودم دوستم بهم گف اگع الکی زنگ بزنی بع 118 پلیس میاد دم در خونتون میبرتت زندان من هم یه بار اینکار کردم مث تو شدم^_^
^__^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 【86】 65

سپاس شده توسط along boy
منم يه جك ساختم
احمت :مونا چنتا گوسپند كه ازشون متنفري رو نام ببير
خودم :عي به چشم
1 خودت
2 خودت
3 خودت
4 خودت
گــفـتگـوے آزاد 【86】 65
 سپاس شده توسط احمد رضا 666
(05-03-2014، 15:07)احمد رضا 666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-03-2014، 15:05)along boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-03-2014، 15:03)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-03-2014، 15:01)احمد رضا 666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام(:
مونا زن حيون من كه نيومد؟اااا:

نه
ولي صبر كن بياد يه حيوني نشونت بدم ((=

(05-03-2014، 15:03)along boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-03-2014، 15:01)احمد رضا 666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام(:

مونا حیونه تو چی سلام

چي ميگين باوا
من شير مردم ((=

میگیم مونا حیوونه تو چی هستی

دوماد مونا ((=
شما (:
ینی شوهره ملینایی تو
من آقا حسامم
گــفـتگـوے آزاد 【86】 65
 سپاس شده توسط MONA-GH
(05-03-2014، 15:11)along boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-03-2014، 15:07)احمد رضا 666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-03-2014، 15:05)along boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-03-2014، 15:03)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام(:

نه
ولي صبر كن بياد يه حيوني نشونت بدم ((=

(05-03-2014، 15:03)along boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مونا حیونه تو چی سلام

چي ميگين باوا
من شير مردم ((=

میگیم مونا حیوونه تو چی هستی

دوماد مونا ((=
شما (:
ینی شوهره ملینایی تو
من آقا حسامم
فاميل موناي
يه حيون به جمعحيونا اضافه شد ((((=
گــفـتگـوے آزاد 【86】 65
 سپاس شده توسط MONA-GH
راسي احمت من نتيجه ميخوام ا=
گــفـتگـوے آزاد 【86】 65
 سپاس شده توسط pink lady
(05-03-2014، 15:10)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-03-2014، 15:07)along boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه که بودم زنگ زدم 118 فوت کردم!!!

بعد خانمه گفت تلفن شما کنترل میشه ...بیب بیب بیب... !!!

.

.

.

داشتم سکته می‌کردم؛

سریع قطع کردم، سیم تلفنم کشیدم،

رفتم در خونه رو هم قفل کردم،

فقط کم مونده بود از کشور خارج بشم!!!
دقیقا من هم اینکار کردم کوچیک کع بودم دوستم بهم گف اگع الکی زنگ بزنی بع 118 پلیس میاد دم در خونتون میبرتت زندان من هم یه بار اینکار کردم مث تو شدم^_^
بعله...

دخترا
.
.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://static.cloob.com//public/user_data/gen_thumb/n-13-07-3/30f2c0ffd9a24596714cc90d3672227f-425
گــفـتگـوے آزاد 【86】 65
سلام..
بــــﮧ ωـــעمتــﮯ פֿــوבҐ...
بــــــﮧ ωــــעمتــــــــــــﮯ פֿــــوבت....
بـــــﮧ ωـــــעمتـﮯ هـــَـــر ڪـﮯ ڪﮧ تَــטּــهـآωــت......
بــــﮧ בَرَڪ ڪـﮧ هَـــــوآ בو نَـفَرِ شــُــבه...
تَـטּــهآیـﮯ قَـــבҐ زَבטּ یـه فــآزِבیگــــﮧمیــــבه.
 سپاس شده توسط صالح02
موناركورت شكونتي ها 0__0
گــفـتگـوے آزاد 【86】 65
 سپاس شده توسط MONA-GH
سلامممممممممممممممممم

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 51 مهمان