امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 【86】

(04-03-2014، 18:50)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توکلــآسمون مــن دی جیــم |: هیشکــی بلــد نیس بزنــه پـآیه تختــه ولــی مــن بلــدم !

امــروز انقــد زدیــم رقصیــدیم مدیــرمون اومـد مــنو مبصــرمون بـرد دفتــر بعــدم که مــن همــه ی تقصیــرا رو گــردن گـرفتــم بـآ اینکــه همش تقصیــره مــن نبـود !! ازمم کســر انضبـآت میشــع شنبه هــم بـآس مامانــم بیـآد مدرسـه !! اگـه من تقصــرا رو گــردن نمیگــرفتــم برای همه ی دوستـآم کسـر انضبـآتی میشــد ! |:|:

آفرین
پس تو هم مث منی
گــفـتگـوے آزاد 【86】 15
 سپاس شده توسط இFATEMEHஇ ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
آگهی
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ALONE B0Y ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ERF@N ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
First Star ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
matin.ss ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Mohammad 77 ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ *

الان فقط من و مهراوه حرف میزنیم |:
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Thyme ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(04-03-2014، 18:56)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام..........!

سلام...^___^
گــفـتگـوے آزاد 【86】 15
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(04-03-2014، 18:59)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ALONE B0Y ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ERF@N ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
First Star ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
matin.ss ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Mohammad 77 ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ *

من چی پـــَــــــ ! ؟ Big Grin
گــفـتگـوے آزاد 【86】 15
 سپاس شده توسط ρѕуcнσραтн ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، † αƖιєη †
(04-03-2014، 18:55)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهراوه یهو بگو خدآ بیآمورزتش |:
پسره خوبی بود این ممد -_-

نع کارش به اونجاها نرسیده|:
...!

من برم
باید پیداش کنمcry girl
گــفـتگـوے آزاد 【86】 15
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
سیلووووووم
دوستام هستین؟؟؟؟؟
Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Unknown
گــفـتگـوے آزاد 【86】 15
 سپاس شده توسط ρѕуcнσραтн ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(04-03-2014، 19:00)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:59)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ *

من چی پـــَــــــ ! ؟ Big Grin

منم هستم ها...:|
گــفـتگـوے آزاد 【86】 15
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
سلام به همگی Smile
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، இFATEMEHஇ ، Thyme
(04-03-2014، 19:01)AVA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیلووووووم
دوستام هستین؟؟؟؟؟
Big Grin

سیلام..^___^
گــفـتگـوے آزاد 【86】 15
 سپاس شده توسط Thyme ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(04-03-2014، 18:58)F A T Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:50)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توکلــآسمون مــن دی جیــم |: هیشکــی بلــد نیس بزنــه پـآیه تختــه ولــی مــن بلــدم !

امــروز انقــد زدیــم رقصیــدیم مدیــرمون اومـد مــنو مبصــرمون بـرد دفتــر بعــدم که مــن همــه ی تقصیــرا رو گــردن گـرفتــم بـآ اینکــه همش تقصیــره مــن نبـود !! ازمم کســر انضبـآت میشــع شنبه هــم بـآس مامانــم بیـآد مدرسـه !! اگـه من تقصــرا رو گــردن نمیگــرفتــم برای همه ی دوستـآم کسـر انضبـآتی میشــد ! |:|:

آفرین
پس تو هم مث منی
یه بار من داشتم میزدم به در کلاسمون (:
صدا تو راه رو پیچید (:
همه مدرسه زدیم رقصیدیم (:
بهد مدیر و نآظم اومدن بـآلآ (:
گفتن اینجا چه خبرع؟ >_<
گفتم خانوم عروسیه بابامه ^_______^
نزدیک بود اخراج شمآ (:
ولی به جاش انضباط ماهانمو داد 13 ((:
 سپاس شده توسط ρѕуcнσραтн ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان