امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتگـوے آزاد 【86】

دوستان یه خبر تازه الان خودم دیدم آپدیت پول اومده تنبیهم می تونید بکنیدش
تازه مریضم می شه من آپدیت کردم
آگهی
(04-03-2014، 18:30)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:29)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:25)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راسي فاطمه يادم اومد
من نوه ميخواستم نوم چي شد -______-
خـــواهر زآدم ^_^

من ؟ 0.0
 نه من |:
بلــــی ^_^
من خـــــآهر تآرآم (((:
تو هم خواهر زآدمی (((:
 سپاس شده توسط MONA-GH
(04-03-2014، 18:34)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:26)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:24)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:21)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:19)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علیک سلــآم |:

الـســلآم علیکم و رحمت الله !!! |:
حوبیع؟ |:
بگم امروز هم برای سومین روز متوالی از مدرسه اخراج شدم باور میکنی ؟ |:
لنگه خودمی!
تازه من سابقه ام هم خراب تره!
(04-03-2014، 18:31)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:28)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر بهتر شدیO_o
اره |:
نه |:
نمیدونم |:
اوخیع!
درکت میکنمT_T
(04-03-2014، 18:31)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:29)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:27)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:26)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد دو سال رفتم هوگو ی جدید خریدم!
وسط مبارزه پاره شد!!!!
آخه من نمیدونم مگ هوگو باس جذب باشه؟؟؟
استغفرالله!

من هر وقت هوگو ميپوشم احساس خفه گي ميكنم -________-
مگ تکواندو میریO_o
(04-03-2014، 18:28)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:25)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راسي فاطمه يادم اومد

هـــووم |:  

امیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر |: بچــم میشـــی ؟؟ |:

پیلیــز ...
نه باو..!
این حاج آغای محله اس!
سنی دارع واس خودش!
كيك وبوكس وسلاح سرد كار ميكنم ((=
مدلم اوردم
نميدونسي ا=
تا تو نمیگفتی من از کجا باس میفهمیدم!
حالا ميگم (((=
گــفـتگـوے آزاد 【86】 11
(04-03-2014، 18:30)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:26)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:24)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:21)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:19)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

علیک سلــآم |:

الـســلآم علیکم و رحمت الله !!! |:
حوبیع؟ |:
بگم امروز هم برای سومین روز متوالی از مدرسه اخراج شدم باور میکنی ؟ |:
|||||||||||||||||:
|||:
برآی چی؟ |:
من تو کل مدرسه فقط 4 بــآر اخراج شدم |:
2 روز پیش انداختن بمبک تو جیب دبیر زبان !!!! دیروز هم برای دانلود فیلم **** تو مدرسه !!! امروز هم واسه انداختن تیکه به اخوند !! |: |:
 سپاس شده توسط † αƖιєη † ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
خیلی عالیه چه بازیی شده
(04-03-2014، 18:33)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود؛
ســـلـــآم -_-
خوبیع؟ (:
 سپاس شده توسط Mohammad 77
(04-03-2014، 18:33)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:27)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رکی؟-___-
بــلی بــلی؟؟؟ -___-

برای بار هزاروم خوسل بودم؟
^__^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گــفـتگـوے آزاد 【86】 11

سپاس شده توسط † αƖιєη †
(04-03-2014، 18:34)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:30)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:29)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راسي فاطمه يادم اومد
خـــواهر زآدم ^_^

من ؟ 0.0
 نه من |:
بلــــی ^_^
من خـــــآهر تآرآم (((:
تو هم خواهر زآدمی (((:
خالي ^-^
گــفـتگـوے آزاد 【86】 11
 سپاس شده توسط † αƖιєη †
(04-03-2014، 18:31)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:28)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راسي فاطمه يادم اومد

هـــووم |:

امیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر |: بچــم میشـــی ؟؟ |:

پیلیــز ...

من من |:
اگه اون نشد من بشم؟ -__-

بــآشه عــزیزم .. مــآمــآنی .. ایــن نوتــه !!
|:
 سپاس شده توسط First Star ، MONA-GH
(04-03-2014، 18:35)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-03-2014، 18:33)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود؛
ســـلـــآم -_-
خوبیع؟ (:

مرسـی
شما چـطوریـد ؟
 سپاس شده توسط † αƖιєη †

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان