امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد نـــســــخـــــه 【80】

(14-02-2014، 21:46)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-02-2014، 21:44)ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ تو هم بآ مآ لجی مث محمــد >؟؟

کدوم ممد ! ؟
داداش وآقعیم ! ؟
یآ
داداش مجآزیم ! ؟

نع من بآ کسی مشکلی ندارم ولی تو هم منو تحویل نمیگری خوب جوآب متقآبل هم داره دیگع ! Big Grin

مدیــر محــمد -_-

من ؟؟

شآید .. چون من نمیشنآسمت خُ .. اِوآ .. |:
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Ƒαкє ѕмιƖє
آگهی
(14-02-2014، 21:45)ï Ðöñ† wåññå Ðïê نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://z-them.blogfa.com

اهنگش و فک کنم بیشتریا دوس داشته باشین -_-

جــیــغ>___<

آهـنـگ وبـلـآگـش♥___♥
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، βΑllεяiηΑ♡
(14-02-2014، 21:48)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بـسـم الله|:

آیـسـان!

دوباره خـراب شـد جـایی که باهـاش با محمد در ارتباط بــودم

جــــــــــیــــــــــــغ>_________<

چـراع مـن انـقـد بـد شـانـسـم؟؟؟ای خـدا!!! |:

یـه پـسـر آدم هم کـه پیـدا میشه اینجوری میپرع-___-

احـمـت جـونـم دیـگـه چ خـبـر؟؟؟(:

شمآ ! ؟ o_O Big Grin
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد نـــســــخـــــه 【80】 398
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ï Ðöñ'† wåññå Ðïê
(14-02-2014، 21:48)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بـسـم الله|:

آیـسـان!

|: . . !! فـآطمه!؟ :|

احمت جـون !؟ *!* |:

احمت شُش هم نی چی برسه به جـون -__-
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد نـــســــخـــــه 【80】 398
 سپاس شده توسط ï Ðöñ'† wåññå Ðïê ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
بــه بــــعضیا بــاید گــُف :
مــن هــَنو نــرفتــم!! |:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، βΑllεяiηΑ♡ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، இFATEMEHஇ ، ï Ðöñ'† wåññå Ðïê
(14-02-2014، 21:49)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شمآ ! ؟ o_O Big Grin
[/quote]

کـثـافـت!!! -___-
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(14-02-2014، 21:48)ï Ðöñ† wåññå Ðïê نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-02-2014، 21:46)ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-02-2014، 21:45)ï Ðöñ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

http://z-them.blogfa.com

اهنگش و فک کنم بیشتریا دوس داشته باشین -_-

آشنآ میزنی ؟؟ فرزآمــی ؟؟
داداشمه -_-

اِوا .. !

حس هفتمم یه کوچــولو مشکل دارع پ! اووه ! خیآلم رآحت شد! فک کردم کاملن حس هفتمم اَ بین رفتع .. Angel

داداشِ فرزآم ؟؟ نمیشناسمت -_-
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(14-02-2014، 21:49)ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-02-2014، 21:46)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-02-2014، 21:44)ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ تو هم بآ مآ لجی مث محمــد >؟؟

کدوم ممد ! ؟
داداش وآقعیم ! ؟
یآ
داداش مجآزیم ! ؟

نع من بآ کسی مشکلی ندارم ولی تو هم منو تحویل نمیگری خوب جوآب متقآبل هم داره دیگع ! Big Grin

مدیــر محــمد -_-

من ؟؟

شآید .. چون من نمیشنآسمت خُ .. اِوآ .. |:

هر دوشون مدیر هستن ! اونی که مدیر ثآبت هست داداشمه !

خب من اسم شمآ رو نمیدونم ×! ؟ Big Grin
 سپاس شده توسط ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ ، Ƒαкє ѕмιƖє
دلم مي خواد برقصم^_^
با توتو
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، T A R A ، ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(14-02-2014، 21:50)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بـسـم الله|:

آیـسـان!

|: . . !! فـآطمه!؟ :|

احمت جـون !؟ *!* |:

احمت شُش هم نی چی برسه به جـون -__-

هــاع|:

خـل شـدم آیـسـان|:

تـف بـه ایـن شـانـس|:

اییییش-__-
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان