امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد نـــســــخـــــه 【80】

بـآی !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد نـــســــخـــــه 【80】 283
 سپاس شده توسط Mιѕѕ UηυѕυαL ، T A R A ، Shawty Girl ، ICe Angele
آگهی
(13-02-2014، 22:13)lamya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی محلمون نمیده فعلا 

دختر تو چه عکساااای باحالی میذاری!
اینارو ولشون کنــــــــــــــــــــ
چه خبرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا؟
Big GrinTongue
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Unknown
(13-02-2014، 22:16)Shawty Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این درسته فقد ننه بابام بم برا ولنتاین کادو بدن ؟@@
هی چرا همه منو به شک میندازن؟ مگه فردا ولنتاین نیست؟ :|
 سپاس شده توسط Shawty Girl
http://sina-sheytoon.blogfa.com

خوشحال میشم برید وبم و تو نظر سنجی هاش شرکت کنید و نظر بدین
(13-02-2014، 22:15)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-02-2014، 22:14)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-02-2014، 22:12)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تارا اصن من دخدر تو نیستم خوب شد :| !!
برو :| من بی ننه و بابا هسم :|
خدافس >__<
نــه !!
گــو خــوردم !!>__<
تــو دخــدرمی!! ):
(13-02-2014، 22:12)mrsana!!! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مامان گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد نـــســــخـــــه 【80】 283

زهــر!! /:

من قرم ):
قر قر ):
نــه!! )):
بــیا بــغلــم عــشقی !! ):
(13-02-2014، 22:15)mrsana!!! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-02-2014، 22:14)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-02-2014، 22:12)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تارا اصن من دخدر تو نیستم خوب شد :| !!
برو :| من بی ننه و بابا هسم :|
خدافس >__<
نــه !!
گــو خــوردم !!>__<
تــو دخــدرمی!! ):
(13-02-2014، 22:12)mrsana!!! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مامان گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد نـــســــخـــــه 【80】 283

زهــر!! /:

نگاه كن يادم رفت ميخواستم چي بگم >__<

ای بــابا !! -__-
 سپاس شده توسط Shawty Girl ، MONA-GH ، Mιѕѕ UηυѕυαL
(13-02-2014، 22:18)sina 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخای محروم شی ؟؟ :|

تــآرآیی .. مــــــــــآمــــــــــآن p336
 سپاس شده توسط MONA-GH ، T A R A
(13-02-2014، 22:17)ÐeaÐ GiЯl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بـآی !
نــروع!! ):
مــن خــواهر بــرادر دارم عــایا؟! |:
(13-02-2014، 22:17)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-02-2014، 22:16)Shawty Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این درسته فقد ننه بابام بم برا ولنتاین کادو بدن ؟@@
هی چرا همه منو به شک میندازن؟ مگه فردا ولنتاین نیست؟ :|
خــاک بــه ســرت آدمـه بــزرگ!! |:
 سپاس شده توسط Mιѕѕ UηυѕυαL ، ÐeaÐ GiЯl ، Shawty Girl
(13-02-2014، 22:16)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-02-2014، 22:15)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-02-2014، 22:12)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-02-2014، 22:10)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پش سرم غیبت نکن بیشعور ! :|
منم دوست دارم.. Big Grin

روانی! :|
بعدشم خوبه حالا گفتم جوری نپرس ضایه شئ ه،رفتی گفتی مزاحم شدی؟؟! :|
منم عاشقتم..HeartBig Grin
باید حساب کار دستش بیاد! تو کاریت نباشه! :|

کاریم هس..اثن شاید اشتباه شده..کجا مزاحم شد؟! :|
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط sjmmc
(13-02-2014، 22:18)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote='sina 18' pid='1558323' dateline='1392319080']

من بش اخطار بدم مامي تاراع
 سپاس شده توسط Mιѕѕ UηυѕυαL
(13-02-2014، 22:17)ÐeaÐ GiЯl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بـآی !

هووووووووووووووووووف
بالاخره این فکش خســـــــــــــته شد رفت!
والا
UndecidedTongue
شب بخیر خسته نباشیـــــــــــــــــــ
Unknown
 سپاس شده توسط ÐeaÐ GiЯl

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 37 مهمان