امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پهلوانی که برای نام خلیج فارس، از دو میلیارد تومان گذشت

پهلوانی که برای نام خلیج فارس، از دو میلیارد تومان گذشت

محمد حسین کبادی شناگر طول خلیج فارس که تاکنون ۸۰۰ کیلومتر از خلیج فارس را شنا کرده پیشنهاد دو میلیارد تومانی اماراتی ها را رد کرد
به گزارش فارس، محمد حسین کبادی اظهار داشت: اماراتی ها برای اینکه بنده این پروژه را در مرز آن ها نام جعلی خلیج ع ر ب ی انجام دهم دو میلیارد تومان وجه نقد، بورسه تحصیلی تا مقطع دکترا در بهترین دانشگاه های دنیا، اقامت آمریکا پیشنهاد دادند اما بنده قبول نکردم

پهلوانی که برای نام خلیج فارس، از دو میلیارد تومان گذشت 1

وی امروز در بوشهر افزود: این پروژه با نام پروژه ملی شنای طول خلیج فارس به طول یک هزار و ۲۸۰ کیلومتر از ۲۸ آذرماه امسال از جزیره هرمز آغاز شده و مقصد نهایی نیز اروندکنار در استان خوزستان است
شناگر طول خلیج فارس خاطر نشان کرد: این پروژه را با شعار خلیج تا ابد فارس و پیام صلح و نوع دوستی ملت ایران انجام می دهیم.
کبادی با بیان اینکه با طی مسیر ۸۰۰ کیلومتری رکورد جهانی این رشته را جا به جا کرده ام، گفت: هر چند رکورد قبلی مربوط به یک تیم ۵ نفره بوده که ۶۸۰ کیلومتر را طی کرده بودند اما من انفرادی تاکنون ۸۰۰ کیلومتر از خلیج فارس را طی کردم
کبادی با اشاره به تیم ۲۵ نفره این پروژه گفت: در تیم اجرایی روی آب هشت نفر هستیم و هنگام شنا نیز درون محفظه هستم ضمن اینکه روزی ۵ تا ۲۰ کیلومتر نیز شنا می کنم
وی اظهار داشت: تا پایان پروژه، ۴۰۰ کیلومتر فاصله داریم و در صورت انتخاب مسیر بهتر، این فاصله کمتر می شود و امیدوارم تا پایان سال به مقصد نهایی که اروندکنار استان خوزستان است، برسیم
کبادی ادامه داد: دید ما به این پروژه علمی بوده و شرکت های مختلفی نیز برای اسپانسری پروژه ملی خلیج فارس پیشنهاد داده بودند
شناگر طول خلیج فارس با قدردانی از مهمان نوازی مردم و مسئولان استان بوشهر گفت: در بدو ورود به بوشهر مهمان نوازی بوشهری ها ما را غافلگیر کرد و مدیران ورزشی استان بوشهر استقبال خوبی از ما داشتند
منبع:تارنمای حزب پان ایرانیست

پیشوا.........
پیشوای عزیز تر از جانم، میدانم که صدای مرا میشنوی
میدانم که با چه سختی و از جان گذشتگی ای برای سرافرازی نژاد آریایی و ملتت تلاش کردی
میدانم سربازان وطن چگونه برای سرافرازی اش شجاعانه و دلیرانه جنگیدند
میدانم از ما چه میخواهی.......
با چکمه هایمان مغرورانه بر روی جسد دشمنانت رژه خواهیم رفت.......
پیشوا آسوده باش که ما بیداریم.....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uploadtak.com/images/r7921_xwvtcmvaldf9aegi18rh.jpg
پاسخ
 سپاس شده توسط RedSparrow ، ps3000 ، ...Sara SHZ... ، FARID.SHOMPET ، cute flower ، Amitis ، why lie ، white angel ، .ali. ، SABER ، frozen✘girl ، امیررضاجی ، Armina ، hellgirl_raha ، pouya12 ، ற!sS~saЋİ ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، Lordlas ، امیررضا* ، Mr.Robot
آگهی
ای اماراتی ها بمیرن نسلشون منقرض بشه ........ ای من عصبانیما الان ادعای مالکیت جزایر تنب کوچک و تنب بزرگ و ابوموسی رو کردن من دیگه داغ کردم از جام پاشم امارات با خاک یکسان شدهAngryAngryAngryAngryAngryAngry
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
احتمالیه کسی باشم ..........
که به او...
محبت فراوان کــــــــــردم............
:499:
پاسخ
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ... ، آریوبرزن ، ps3000 ، Amitis ، why lie ، RedSparrow
من دارم ميگم اين اماراتي ها ... اضافه خوردن ارتش بدون معطلي بايد حمله كنه! عواقبش هرچي ميخواد باشه!

خاك كشور مقدسه!! اين حيوون ها حق ندارن بهش چپ نگاه كنن!
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥ Sky Princess♥ ، M.K.N ، آریوبرزن
به نظر من عرب ها اصلا ارزش فکر کردن ندارن چه برسه به اینکه بخوان بیان جزایر ما رو بگیرن
منکه تا دنیا. دنیا باشه فریاد میزنم و میگمخلیج فارس تا ابد فارس میمونه
همه ی چیز هایی هم که توی خلیج فارس وجود داره متعلق به ایرانی ها است.

کــوه بـا نـخـسـتـیـن سـنـگ هـا آغـاز مـی شـود...
انـسـان بـا نـخـسـتـیـن درد...
مـن بـا نـخـسـتـیـن نـگـاه تـو آغـاز شـدم...
پاسخ
 سپاس شده توسط ps3000 ، آریوبرزن ، Amitis
حقیقت این هست که ما صاحب ابوموسی نیستیم. طبق عهد نامه ای که در زمان پهلوی به امضا رسیده قسمت شمالی ابوموسی برای ما و قسمت جنوبی ان برای اماراتی ها است که بیشتر جمعیت جزیره هم اون جا هستن.
ولی در مورد نام خلیج پارسی منم بر این باورم که همیشه پارس بوده و پارس خواهد ماند. یک نقشه ای پیدا کردن چند دهه پیش که نشون میده رومی ها هم خلیج پارس رو خلیج پارس می دونستن.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
آقا فريد اونا تنب بزرگ و كوچك رو هم روش ادعا دارن! بعدم يه فسقلي جمعيت دارن كلي شاخ و شونه ميكشن! از همون اول نبايد بهشون باج داده ميشد!

پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، ♥ Sky Princess♥
تنب بزرگ و کوچک رو نمی دونم ولی می دونم که فقط نصف ابوموسی به طور قانونی واسه ما هست.
ببین این بچه بازی هست که بگیم باید حمله کنید و خون ریزی و جنگ راه بیندازیم. هیچ سودی که نداره واسمون. اون ها هم نمی تونن کاری بکنن نباید الکی حرس خورد.

پاسخ
 سپاس شده توسط ♥ Sky Princess♥
حالا اطلاع داشته باش!

اونا همشو ميخوان! اصلا اگه اينجوريه امارات قبلا جزو كشور ايران بوده! اونو پس بدن ابوموسي ماله اونا!

پاسخ
 سپاس شده توسط ♥ Sky Princess♥
نه دیگه نشد. امارات زمان های بسیار دور تری واسه ایران بوده. این قرار دادی که من ازش میگم ماله دوران پهلوی هست. ما حدود 300 ساله پیش بودک ه امارات رو صاحب بودیم.
شما چیزی از قوانین شوارای امنیت و جغرافیای بین الملل می دونید؟؟؟ اندیشه نمی کنم بدونید وگرنه می فهمیدید من چی میگم.

پاسخ
 سپاس شده توسط RedSparrow
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا چی فکر کردن با خودشون اینا؟
تا وقتی ایران هست خلیج یعنی فارس تاریخ میلزد از خشم قوم پارس
تو کجایی سهراب؟؟؟آب را گل کردند،چشم ها را بستند وچه با دل کردند.
صبر کن سهراب....
قایقت جا دارد؟؟؟
منم از اهل زمین دلگیرم...Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط RedSparrow

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Heart اقلیم کردستان عراق بیش از ۲۸ میلیارد دلار بدهی دارد
  گرانترین بره جهان با قیمت 11 میلیارد تومان فروش رفت (عکس)
Heart دولت ترامپ ۱.۴ میلیارد دلار برای اموات چک کشید
Heart کویت، تنها کشور عرب حوزه خلیج فارس که عادی‌سازی را رد می‌کند
  خسارت ۲۱۸ میلیارد تومانی کرونا به حوزه گردشگری کرمان
Shocked تگرگ ۲۷ میلیارد ریال به اراضی کشاورزی شوط خسارت زد !
Heart دولت ۱۵۰۰ میلیارد تومان به صندوق بیمه بیکاری اختصاص داد
Heart تصمیم 450 میلیارد دلاری سنا برای کرونا
Heart پرداخت ۱۲میلیون تومان وام به ازای حفظ اشتغال هر نیروی کار فعال
Heart قیمت سکه طرح جدید به ۶ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان رسید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان