امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۷ آبان چه روزی است

Star 
با نزدیکی به روز 7 آبان بهتره این تاپیک باز شه..

۷ آبان چه روزی است 1

تقويم رو نگاه کن!          7 آبان نزديکه!          اما چرا چيزي توش ننوشته!       مگه اينجا ايران نيست؟          مگه 7 آبان زادروز پدر ايران ،         بنيانگذار حقوق بشر ، کوروش  بزرك نيست؟          نميدانيم علت چيست!          به هر حال پیشاپیش اين روز بزرگ بر تو ايراني گرامي باد.          ایرانی هموطنت را آگاه کن"!  

اخه چرا ما این جوری هستیم ؟

زمانی که عرب ملخ میخورد ..... کورش به هرکس به اندازه خانواده اش گندم میداد .....  یعنی عدالت

زمانی که عرب در بیابان بز میچراند......کورش نیمی از دنیا راگرفت........ یعنی حکومت

زمانی که عرب دختررا ننگ میدانس ...... کورش به بانوی ایرانى احترام میگذاشت ..... یعنی مردم پرستی

زمانی که عرب را " ام جهل"  میخوادند .... شاه کشور من اولین منشور حقوق بشررا نوشت!!!!! یعنی هنر

زمانی که عرب چوب میپرستید ..... کورش نیمی از دنیارا یکتا پرس کرد ...... یعنی وحدت

زمانی که عرب دخترش را زنده در گور میکرد ..... کورش کبیر برای دختران پارس دانشگاه ساخت !!!!!! یعنی عشق

زمانی که عرب در چادر بود ..... کشور من تخت جمشید و پاسار گاد داشت! یعنی عظمت

اما حالا چه؟

درود بر کوروش کبیر..
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، *GANDOM* ، ♛⋰ℒ⋰ɕ⋰ω⋰☂⋰Ձ⋰ ♛ ، Shadow of Death ، میلاد137 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، دختری تنها درباران ، Shervin_ST ، علی کاراته باز ، nightly girl ، kourosh A ، sefidbarfy ، -Edgar ، sadegh7520 ، noosha joon ، navid8750 ، AMIRHOSSINE7 ، سام عفيفي ، TurK WolF ، shawkila ، nahid% ، zahra160 ، alighaemazar ، sara1112 ، ramin joojoo ، Ã V Ä Ť Å Ŗ ، armit ، Mason ، NeginNg ، yashar17 ، sd17 ، # αпGεʟ ، اسما جووون ، Black_Man ، tyjtfhdhr ، Jack Daniel'ѕ
آگهی
کم نیستن انسان های بزرگوار که جاشون در تقویم ما کم هست. در تمام تاریخ ایران می توانید انسان های رستگار و شایسته را ببینید. از شاعر و نویسنده بگیرید تا پادشاهان نیک و سرداران دلیر و شجاع.

بعضی ها گفتن ما نیازی به روز بزرگداشت کورش بزرگ نداریم چون ما مسلمونیم. ولی پرسش من از این جور ادم ها این هست که مگر ما ایرانی نیستیم؟

به هرترتیب یک روز باید روز این بزرگوار باشد که 7 ابان روز بزرگداشت بزرگ مرد تاریخ ایران زمین است حتی اگه در هیچ قرارداد و تقویمی چنین روزی وجود نداشته باشد.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، nightly girl ، Black_Man ، Navisa. ، Jack Daniel'ѕ
نقل قول: کم نیستن انسان های بزرگوار که جاشون در تقویم ما کم هست. در تمام تاریخ ایران می توانید انسان های رستگار و شایسته را ببینید. از شاعر و نویسنده بگیرید تا پادشاهان نیک و سرداران دلیر و شجاع.

بعضی ها گفتن ما نیازی به روز بزرگداشت کورش بزرگ نداریم چون ما مسلمونیم. ولی پرسش من از این جور ادم ها این هست که مگر ما ایرانی نیستیم؟

به هرترتیب یک روز باید روز این بزرگوار باشد که 7 ابان روز بزرگداشت بزرگ مرد تاریخ ایران زمین است حتی اگه در هیچ قرارداد و تقویمی چنین روزی وجود نداشته باشد.

به نظر من همه ی ما ایرانی ها در دین افراط می کنیم
درسته دین داشتن خوبه ولی نباید دین دار بودن باعث شود که ما تاریخ کشور خودمان را فراموش کنیم

Sleepy
 سپاس شده توسط Black_Man ، Jack Daniel'ѕ
نقل قول: به نظر من همه ی ما ایرانی ها در دین افراط می کنیم
درسته دین داشتن خوبه ولی نباید دین دار بودن باعث شود که ما تاریخ کشور خودمان را فراموش کنیم

۷ آبان چه روزی است 1
پیوندی(ربطی) نداره دوست من! دین هیچ پیوندی به تاریخ باستانمون نداره. یه سری ادم های نادون و ناآگاه مسلمون بودن و این که ایران یک کشور اسلامی هست رو پیوند میدن به تاریخ باستانمون.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Black_Man ، Jack Daniel'ѕ
نقل قول: پیوندی(ربطی) نداره دوست من! دین هیچ پیوندی به تاریخ باستانمون نداره. یه سری ادم های نادون و ناآگاه مسلمون بودن و این که ایران یک کشور اسلامی هست رو پیوند میدن به تاریخ باستانمون.

منظورم این بود که ما آنقدر به مناسبت های دینی اهمیت میدهیم که بیشتر مناسبت های ایرانی در بین بیشتر مردم فراموش شده است
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، FARID.SHOMPET ، Black_Man ، Jack Daniel'ѕ
دیگر این چیزی هست که خودمان هم درش دست داشته ایم
متاسف نباش
 سپاس شده توسط lili st ، Jack Daniel'ѕ
بله درسته حالا تولد جاستین وسلنا زشتوهااا بود همه میدونستن
دیدپینی۷ آبان چه روزی است 1
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI
مقصر خودمان هستیمSleepy
فکر کنم 26 خرداد باشهWink
مطمئن هستم که 7ابان استSleepy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  روزی كه امیركبیر به شدت گریست
  روزی که نام کشورمان «ایران» شد
  سپندارمذ چه روزی است ؟
  روزی که امام آمد...
  روزی که نان سنگک آمد
  آزادی زندانیان سیاسی در آبان ۵۷ به روایت علایی و گرانپایه/ خواستند مردم را آرام کنند
  روزی که ایران، «ایران» شد
  روایت اکرمی، منصوریان و آرمین از روزی که شاه رفت
  روزی روزگاری کریمه؛ آوردگاه اولین جنگ مدرن
  چرا ۷ آبان ماه روز جهانی كوروش کبیر است؟ +زندگی‌نامه و تصاویر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان