امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مسابقه ی فوتسال زنان با حضور مهناز افشار,مریلا زارعی,پگاه آهنگرانی و ...

تیم ملی فوتسال زنان ایران به مناسبت نزدیكی سال نو و برای حمایت از كودكان بی سرپرست فردا یكشنبه - 21 اسفند - به مصاف تیم منتخب فوتسال هنرمندان می رود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون فوتبال ، برای تیم هنرمندان مهناز افشار، مریلا زارعی، فریبا كوثری، پگاه آهنگرانی، آزاده اخلاقی، الهام كردان، پرستو صالحی، لیندا كیانی، مهتاب ربطی، شراره رخام، مریم خدارحمی، الهام صفوی نژاد، نفیسه عابدزاده، الهام اصغری، ویشگاه آسایش، مهناز محمدی، مونا زندی و لیلا برخورداری به میدان خواهند رفت. .

'شهرزاد مظفر ' سرمربی تیم ملی فوتسال اسامی بازیكنان زیر را برای حضور در این دیدار اعلام كرده است.

اسیون، نسیمه غلامی، حمیده حمیدی، سمانه چهكندی، نغمه مرادی، شیما كریمی، فاطمه اعتدادی، فرشته كریمی، نیلوفر اردلان، لیلا اقبالی، بهناز خیاط، الناز آرمات، فهیمه زارعی، سپیده زرین راد، بهناز خیاط،نسترن مقیمی و آسیه بهرامی نفراتی هستند كه از سوی كادر فنی تیم ملی معرفی شدند.

این دیدار فردا ساعت 14 در سالن فوتسال غدیر در تهران برگزار خواهد شد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.NiceNews.IR
صداقت نخستین فصل دفتر دانایی است . ((تامس جفرسن))
پاسخ
 سپاس شده توسط Liuon ، AmItiSe ، LOVE KING ، azary ، чернаяЛуна
آگهی
اخه زنا از فوتبای و فوتسال چی حلیشونه؟؟؟؟؟فک کنم کار به گیس و گیس کشی میافته دروازه بانم وای میسته سر جاش رژش پاک نشه....فوارواد که اصن حالیشون نیس چیه...هالفبک و که هیچ.....حمله هم فک کنم نمیدوئه که یه وقت تناسب بدنیش به هم نریزه...خطا هم که شد دیعه میگره و سه سال بستری تشریف دارن!Angry
مسابقه ی فوتسال زنان با حضور مهناز افشار,مریلا زارعی,پگاه آهنگرانی و ... 1
پاسخ
 سپاس شده توسط poria77
(11-12-2012، 20:39)poyan lover you1377 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه زنا از فوتبای و فوتسال چی حلیشونه؟؟؟؟؟فک کنم کار به گیس و گیس کشی میافته دروازه بانم وای میسته سر جاش رژش پاک نشه....فوارواد که اصن حالیشون نیس چیه...هالفبک و که هیچ.....حمله هم فک کنم نمیدوئه که یه وقت تناسب بدنیش به هم نریزه...خطا هم که شد دیعه میگره و سه سال بستری تشریف دارن!Angry

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin با اینکه زنم ولی حال کردم با حرفت
رفت!
به جهنم که رفت! عشقی که به التماس آلوده باشد میخواهم هیچوقت نباشد............
پاسخ
(11-12-2012، 20:39)poyan lover you1377 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین بالاخره یه چیز سرشون میشه عزیزم یه زره تو حرف زدن مواظب باش،ممنونHeart
پاسخ
ممنون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
(11-12-2012، 20:39)poyan lover you نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط شماها خوبین
اعتماد به سقفت منو کشتهBig Grin
چقدر سخته دنیاتو به کسی بدی که دنیات براش اهمیتی نداره

my name is oliver Queen......

پاسخ
این بازیگرا که همیشه تیماشون به درد عمشون می خوره ولی این دلیل نمیشه همه زنا اینجوری باشن نبینم به ما توهین میکنینا

راستی این فریبا کوثری با این سنش خجالت نمیکشه دنبال توپ بکنه؟!!!
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  حضور پررنگ زنان و کودکان در تبلیغات تلویزیون !
  مهران مدیری در فیلم جدید مسعود کیمیایی حضور خواهد داشت
  سونی به شایعه حضور توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در فیلم Spider-Man 3 واکنش نشان داد
  محمدرضا گلزار در فیلم جدید حمید نعمت الله حضور خواهد داشت
  بیلی کروداپ در حال مذاکره برای حضور در فیلم The Flash است
  متاسفانه برای حضور در سینما باید به محفل‌های خصوصی و شبانه بروید
  نوید محمدزاده در فیلم جدید رضا میرکریمی حضور خواهد داشت
  بازگشت نو کمبل در فیلم Scream 5 تایید شد؛ اعلام بازگشت و حضور بازیگران جدید بیشتر
  تصاویر بازی رضا عطاران برای تیم فوتسال هنرمندان
  حضور ارتش بارون هارکونن در تصاویر جدید فیلم Dune

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان