امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پا های انسان شخصیت اورا لو می دهند!!!

Shocked 
بسياري از مردم نمي‌دانند پاهاي انسان‌ها مي‌توانند پيام‌هاي رمزآلودي در مورد شخصيت ،تمايلات و افكار انسان‌ها از خود نشان دهند.

اكثر انسان‌ها مي‌توانند حالات چهره خود را كنترل كنند ، اما معمولا ادعا مي شود كه حركات خاص بدن و چگونگي نگاه كردن مي‌تواند نشانه‌هايي از دروغ گفتن ، عصبي بودن ، خيانت كردن و مانند آن را فاش كند. پروفسور جفري بيتي از دانشگاه منچستر در اين باره گفت : بسياري از مردم نمي‌دانند پاهاي انسان‌ها مي‌توانند پيام‌هاي رمزآلودي در مورد شخصيت ،تمايلات و افكار انسان‌ها از خود نشان دهند.تحقيقات نشان مي‌دهد انسان‌ها در زمان دروغ گفتن پاهاي خود را به طور غيرعادي بي‌حركت نگاه مي‌دارند تا حد ممكن ديگران را متوجه دروغ گفتن خود نكنند.زنان نيز معمولا مردان را از روي شكل كفش‌هايشان و اين كه به چه ميزان تميز است و با ديگر لباس‌هايشان همخواني دارد ارزيابي مي‌كنند.

مردان در زمان عصبي بودن معمولا حركت پاهايشان افزايش پيدا مي‌كند ، اما زنان دقيقا بر خلاف مردان در هنگام عصبانيت پاهاي خود را بي‌حركت نگاه مي‌دارند.افراد خجالتي هم معمولا پاهاي خود را تكان مي‌دهند كه اين نشان از راحت نبودن آن‌ها در يك جمع خاص دارد.افراد مغرور و متكبر از سوي ديگر حركت پاي كم‌تري دارند.

پروفسور بيتي در اين باره گفت: اكثر مردم با حالات چهره و معاني آن‌ها آشنايي دارند ، اما در مورد حركات پاها و معاني آن‌ها چيزي نمي‌دانند.اما حقيقت اين است كه زبان پاها مي‌توانند اطلاعات زيادي در مورد شخصيت يك فرد ، اين كه فرد در زمان صحبت كردن به چه چيزي فكر مي‌كند فاش كند.حتي از طريق آن‌ها مي‌تواند به حالات احساسي و روان‌شناسي و خصوصيات يك انسان پي برد. يكي از نكات جالب در اين مورد آن است كه اكثر انسان‌ها مي‌توانند حالات چهره خود را كنترل كنند ، اما معمولا آن‌ها كنترل خاصي روي حركات پاي خود ندارند و به همين دليل اين عضو بدن به راحتي مي‌تواند شخصيت صاحب خود را فاش كند.او در ادامه گفت : من براي فهميدن معاني گوناگون حركات پا ده‌ها سال تحقيق كردم و اطلاعات زيادي در اين مورد كسب كردم.معمولا مردم براي آنكه متوجه به دروغ گويي شخصي بشوند به چهره و چشمان او نگاه مي‌كنند ، اما حقيقت اين است كه بسياري از مردم مي‌توانند چهره خود را كنترل كرده و دروغگويي خود را پنهان كنند.اما يكي از بهترين روش‌ها براي پي بردن به دروغ گفتن يك شخص توجه به حركات پاهاست.زماني كه انسان‌ها دروغ مي‌گويند ، به طور غير عادي پاهاي خود را ثابت و بي حركت نگاه مي‌دارند.اين در حاليست كه بسياري از مردم تصور مي‌كنند انسان‌ها به دليل عصبي بودن در زمان دروغگويي بيشتر حركت مي‌كنند ، اما اين موضوع كاملا برعكس است.زماني كه ما دروغ مي‌گوييم در حال سركوب كردن و مخفي كردن يك احساس خوب هستيم و همين كار را هم با حركات پاي خود انجام مي‌دهيم.
در من ادم برفی است ک عاشق آفتاب شده.
و این:

خلاصه ی همه ی داستان های عاشقانه ی دنیاست...
پاسخ
 سپاس شده توسط کیمیانا ، karona ، moeinof ، z_farhad ، pegah 13 ، دختر اتش ، ~Mahnaz~ ، !!sheatoonak!!
آگهی
ک لینطور
خیلی از ماها...
تو دل خیلی از آدما...
همزمان با "خاموش شدن نت"...
"خاموش میشیم"...
پاسخ
ممنون
کنارم گذاشتی که تلخم کنی نیستی ببینی شرابی شدم ناب........
پاسخ
که این طور
پاسخ
خدایی انتظار داری بشینم همه ی اینو بخونم شرمنده من تنبلمBig Grin
پا های انسان شخصیت اورا لو می دهند!!! 1
پاسخ
بابا دمش گرم!
چجوری راجع به پای انسان انقد نوشته!

من راجع به کل بدن انسان و تمام قضایای انسانی چار خط نمیتونم بنویسم!
پاسخ
ممنونBig GrinTongue
درد من چشمانی بود
که به من اشک هدیه می داد!
و به دیگران چشمک...
[/font][/size]
پاسخ
چه جالبWink
سکوت میکنم تا خدا سخن گوید.رها میکنم تا خدا هدایت کند.دست بر میدارم تا خدا دست بکار شود.به او می سپارم تا آرام شوم... Blush
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شخصیت شناسی توسط کیک مورد علاقه...
  اولین حیوانی که در این تصویر می بینید بیانگر شخصیت شماست؟
  با این تست ب شخصیت درونیتون پی ببرید!
  این دختر خودشو شبیه شخصیت ها کارتونی کرده است!+عکس
Exclamation یه سوال دارم اگه دورس جواب بدی با فهم ترین انسان هستی
  کدوم ازاینارو دوس دارید؟ شخصیت شناسی!
  بگویید از چه رنگی تنفر دارید تا شخصیت‌تان را متوجه بشید!
  ویژگی های شخصیت خود را مطابق جوابتان بیابید
  تست شخصیت شناسی
Smile شخصیت شناسی افراد از روی فرم لب ها

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان