امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برای استقلال شادی گل جدید دارم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای استقلال شادی گل جدید دارم 1
مهاجم برزیلی تراکتورسازی؛
برای استقلال شادی گل جدید دارم
لوسیانو ادینهو مهاجم برزیلی تراکتورسازی اعتقاد دارد بهترین خاطره اش در لیگ زدن دو گل به استقلال است و می خواهد این خاطره را روز یکشنبه با گلزنی زنده کند.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، ادینهو که تا کسب آقای گلی لیگ برتر فاصله ای ندارد در آستانه بازی با استقلال به  گفت: من فقط در مورد بازی استقلال حرف می زنم و بازی های آسیایی تمام شده است.تمام تمرکز من روی بازی با استقلال است و می خواهم در این بازی به برد تیمم فکر کنم. همه می دانند بازی با استقلال در آزادی سخت است.

هر یازده نفری که در زمین هستند برای موفقیت تیم تلاش می کنند و ما فقط برای برد به زمین می رویم و جز برد هیچ نتیجه ای ما را راضی نمی کند.استقلال را می بریم و فینال را برابر نفت در تبریز برگزار می کنیم.

او در مورد گل هایی که به استقلال زده و این بازی ادامه داد: در 4 بازی که جلوی استقلال انجام داده ام سه گل زدم.

واقعا این کل ها برایم لذت بخش بوده اما این بار دوست دارم تیم ببرد و برایم فرقی نمی کند چه کسی گل بزند. آندو، کیانی ، بایرامی یا هر بازیکن دیگری گل بزند خوشحالی می کنم. من برای بازی با استقلال آماده هستم و اگر شانس داشتم گل می زنم. می دانم تبریزی های زیادی به ورزشگاه می آیند و دوست دارم آنها را خوشحال کنم. برای این بازی شادی گل جدیدی دار
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Information مدافع استقلال شایعه جدایی اش را تکذیب کرد
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  لیگ یک/دبل خلیفه‌ و استقلال در کسب برد
  دیدار دوباره فیل و فنجان های استقلال (عکس)
  زیباترین شادی گل: بوسه بر دست مادر (عکس)
  ترکیب پدیده برای مصاف با استقلال
  گل دوم استقلال به ذوب اهن(دبل اسماعیلی)
  زکریا مرادی: در استقلال در حقم کم لطفی شد
  شبی که استقلال 3 کاپیتان داشت (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان