امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قتل برادر به خاطر ملاقت نکردن پدر و مادر

پسر جوانی كه در یك درگیری برادر خود را به قتل رسانده بود، صبح امروز در دادگاه كیفری استان محاكمه شد.

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران، 25 تیر سال 92 ماموران پلیس در جریان وقوع یك قتل قرار گرفتند. آنها بلافاصله موضوع را در دستور كار خود قرار داده و با حضور در محل حادثه كه ساختمانی نیمه كاره در باغ شهر بود، به تحقیق در این رابطه پرداختند.

با حضور ماموران مشخص شد كه پسر جوانی كه از كارگران ساختمان نیمه كاره بود پس از درگیری با برادرش به قتل رسیده است. بلافاصله جسد به پزشكی قانونی منتقل شد و متهم نیز تحت بازجویی قرار گرفت.

وی با اعتراف به جرم خود به ماموران گفت: با برادرم اختلاف داشتم. او به پدر و مادرمان سر نمی زد و من هم از او می خواستم كه پیش پدر و مادرمان برود. همین باعث شد با هم درگیر شویم و من هم در حالیكه كنترل خود را از دست داده بودم او را خفه كردم.

با اعتراف متهم پرونده وی پس از بازسازی صحنه جنایت برای رسیدگی به شعبه 113 دادگاه كیفری استان تهران در حالی ارجاع شد كه خانواده مقتول و متهم رضایت خود را اعلام كردند.

متهم صبح امروز از جنبه عمومی جرم محاكمه شد. وی وقتی روبروی هیات قضایی ایستاد به جرم خود اعتراف كرد و اظهارات گذشته خود را تكرار كرد.‎
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خودکشی دختر دانش‌آموز به خاطر ترس از تنبیه+دست نوشته‌وصیت‌نامه دختر 12 ساله
  سر بـُریدن نوزاد دو ماهه‌ به دست مادر مُعتاد!
  یک اسیدپاشی تازه در جلفا/زن عصبانی مایع لوله بازکن را به صورت مادر و دختر پاشید
  مرگ فجیع ملکه زیبایی و خواهرش به خاطر حسادت
  مادر معتاد دو فرزند خردسالش را کشت+تصاویر
  جزئیات اعتراف 2 برادر به قتل طلافروشان +عکس
  مادر یک اعدامی: پسرم در قبر زنده است
  قتل فرزند بیمار بخاطر نداشتن پول بیمارستان/ مادر قاتل خودکشی کرد + عکس
  قتل مرد میانسال به خاطر آزار و اذیت پسر 22 ساله
  افشای جنایت مادر از سوی دختر ۱۲ ساله

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان