امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ian J. Bowden راکستار را ترک کرد

Ian J. Bowden راکستار را ترک کرد 1

Ian J. Bowden کارگردان هنری راکستار، این شرکت را به مقصد GameDuell ترک کرد.
Ian J. Bowden  که از کهنه کاران در سری بازیهایGrand Theft Auto می باشد سابقه کارگردانی در بازیهای پرطرفداری همچون [i]GTA V، [i]GTA IV، [i]Max Payne 3 و [i]L.A. Noire  را  در دهه آخر همکاری خود با راکستار، در کارنامه دارد.  Ian Bowden در اصل موسس Mobius Entertainment در سال ۱۹۹۷ می باشدکه در سال ۲۰۰۵ به راکستار ملحق  می شود. او بعد از همکاری چندین ساله خود با این شرکت قصد فعالیت در زمینه mobile games یا بازیهای موبایلی را دارد که به همین منظور به استدیوی بازیسازی GameDuell می پیوندد تا کار خود را در این زمینه آغار کند. با توجه به کارنامه درخشان او در گذشته با پیوستن وی به این کمپانی به نظر می رسد که[i][i][i]Ian Bowden[/i][/i][/i] به عنوان یک کارگردان هنری برنامه هایی در زمینه افزایش کیفیت بصری بازیهای این کمپانی داشته باشد.[/i][/i][/i][/i]
  Ian J. Bowden در باره این تصمیم می گوید:
نقل قول:
بعد از دو دهه فعالیت در تولید بازیهای بزرگ، من احساس کردم که زمان مناسبی برای شیرجه در یک زمینه کاری جدید و مهیج در ارتباط با بازی های موبایلی و اجتماعی فرا رسیده است.
بعد از این شیرجه شجاعانه آقای Ian Bowden باید منتظر واکنشهای دنیای بازیهای رایانه ای باشیم.
نظر شما در این باره چیست؟
Ian J. Bowden راکستار را ترک کرد 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان