امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیامک با موضوع [مورد داشتیم...] - سری 11

مورد داشتیـــــم پسره عکس گذاشته زیر عکسش نوشته چرا هر دختری منو میبینه با انگشت نشون میده میگه خوشگله رو
یعنی تو اعتماااااد به نفــــــس پسراااااا موندم
حالا خوبه قصاب طرف خونه من ازش خوشگل تره وااااااله

یه مورد هم داشتیم اصن اساسی...
طرف داشته یه متــــــنی رو تو یه کتابی میخونده ازش خوشــــــش اومده میخواسته لایکش کنه!!‏
تازه یادش اومده تو فیسبوک نیس!!!‏
انسان متوهمه دور وبرمونه؟!‏ ‏!‏

مورد داشتیم پسره با آرایش رفته بیرون!
خواهرش غیرتی شده، زدتش!
پسره هم قهر کرده رفته تو اتاق درو رو خودش بسته سه ساعت گریه کــــــــــــــــــــــــــرده !!!!!!!!

شاعر میگه...
مورد داشتیم طرف از هر دو روز سه روز غایب بوده...بعد الان تازه معلما دیدنش میگن شاگرد جدیدی؟از کجا اومدی؟چرا الان؟
بعد با اعتماد به نفس تمام میگه:کی من؟!!!!
مدیدونید اگه فکر کنید من بودم!!
شاعر غایــــــــــــــــــــــب........

مورد داشتیم مرده از زنش پرسیده اگه من بمیرم تو ازدواج می کنی؟زنه گفته نه من با خواهرم زندگی می کنم توچی؟مرده گفته نه منم با خواهـــــــــــــرت زندگی می کنم!!!!!!
مردهB-)
زنهo_O

مورد داشتیم طرف ﺭﻓﺘه ﮐﻼﻧﺘﺮﯼ گفته ﮔﻮﺷﯿﻢ ﺭﻭ ﮔﻢ ﮐﺮﺩﻡ! پرسیدن ﮐﺠﺎ ﮔﻢ ﮔﺮﺩﯼ؟ گفته ﭘﺎﺭﮎ! گفتن ﭼﺮﺍ ﺭﻓﺘﯽ ﭘﺎﺭﮎ؟ ﺍﺻﻼ ﺑﺎ ﮐﯽ ﺭﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩﯼ؟ ﮔﺮﻭﻫﺒﺎﻥ ﺻﻔﺪﺭﯼ ﺁﻗﺎ ﻣﯿﺮﻥ ﺑﺎﺯﺩﺍﺷـــــــــــــــــــﺘﮕﺎﻩ !!
خدایا اینم از هموناس که بهت گفتم فقط از اون ویــــ ـژه ها ^_^ ~ >D:<

موردداشتیم راننده موقع رانندگی صدای له شدن چیزی روزیرچرخای ماشینش میشنوه...بعدازشیشه بیرونونگاه میكنه میبینه یه تنه ازبغل ماشین دیده میشه.میزنه توسرش میگه یاخداسرطرفوله كردم.ینی من قاتلم؟
بعدباحس عذاب وجدان شدیدی پیاده میشه میبینه یه دختری اون زیرسعی داره كلیپسشواززیرچرخابیرون بكــــــــــــشه!!!!

اقا مورد داشتیم یه بار استادمون یه جوک بی مزه گفت بعد خودش انقد خندید و سرخ شد که نزدیک بود بیفته رو زمین!
بعد که به هوش اومد دید کسی نخندیده 
گفت خب دیگه خنده بسه بچه‌ ها بریم سراغ ادامـــــــــــــــــــــــــــــه درس!!!!!!!!

مورد داشتیم دانــشجوی تــرم اول از اسـتاد پــرسیده:مــیتونیم جــــوابارو با مــــداد بــنویســـــــــــــــــــــیم؟؟^ــ^

مورد داشتیم طرف اینقدر مورد داشته بردنش اونجا که آدمای مورد دارو میبرن . ولی چون باباش از آدمای مورد دار بوده سریع با یه تلفن موردشو برطرف کردن و طرف از جمع آدمای مورد دار خارج شــــــــــــــــــــــــده!

یه مورد هم داریم ماشالا فراگیره !
استادا در طول ترم نمیان اون وقت الان كه آخرای ترم میشه یادشون می افته كلاس جبرانی بزارن ! از 7 روز هفته 9 روزش دانشگام ! دو شیفت كار میكنم!‌ شبا مجبورم بیام 4 جـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوك !

مورد داشتیم تو دعوا به جای سنگ بیسکوییت ساقه طلایی پرت کرده...
طرف ضربه مغزی شــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــده Smile

مورد داشتیم پشت نیسانه نوشته بود:در اسااااااارت Gps

مورد داریم ترم1 تموم شده طرف هنوز به میان ترم میگه نوبت اول
اصن یه وضــــــعی Smile)))

مورد داشتیم دختره داشته رانندگی میکرده یادش رفته دنده چنده . . . . زده کنار دوباره از دنده یک شــــــــروع کرده

مورد داشتیم پسره دسش تو دماقش بوده بش گفتن در بیار دستو درجواب گفته ولم کنین میخوام ببینم انقد هیپوفیز هیپوفیز می کنن کجای مغزمه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مورد داشتیم بابام داشته آب میخورده من صدای فیلمو نشنیدم! 
بابای با سر صدا من دارم آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مورد داشتیم توی دانشگاه استاد نیومده سره کلاس پسره ترم اولی رفته آموزش گفته یه توپ بدید بازی کـــــــنیم

مورد داشتیم دختره تو کلاس با کلید برق نیم متر فاصله داشته ها ولی واسه عوض کردن جو هر ده دیقه یه بار با کیلیپسش چراغو خاموش می کرده Smile!!!!!!!!!!!!!!!

مورد داشتیم خواهره و برداره گیس و گیس کشی میکردن سر اینکه کی زودتر ارایش کنه و بره بیرون!!!! ^_^))))
تا دیروز ما رو می دیدی مِن مِن می کردی
الان شاخ شدی مَن مَن می کنی !
پاسخ
 سپاس شده توسط ali410
آگهی
ارشام لایک

خوب بود
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان