امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

روش ایران برای مقابله با حمله هوایی آمریکا

جرات دارن حمله کنن با کله میرم تو صورتشون
خودم جوابه خودمو میدم
شینیم بینیم باو حال نداریم با کله می خوای بری تو صورته ناو؟؟Big GrinBig Grin
میدونم خیلی دیوونه ام بیخیTongue
پاسخ
آگهی
ایول برادران موشک ساز بزنین بترکونینشون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
پاسخ
من تو میلیتاری عضو هستم اونجا بحث و ازنظر فنی برسی میکنن نه از نظر احساسی بچه ها لطفا یه کم مطالعاتتونو بالاببرید تابتونیم بحثو از نظر فنی بالا ببریم نظر من به شخصه اینه که آمریکا با تجربه ی نبرد های پیاپی نمیاد ناو های چندین میلیارد دلاری رو حتی تو خطر برخورد حتی یک موشک قرار بده ناو های هواپیمابر آمریکایی دارای سه لایه ی دفاعی هستن که عبور 20موشک از هر لای ی اون مثل عبور توپ از درز سوزن هست!! بله تعجب نکنید خود امریکایی ها برای بالا بردن روحیهی کار کنان ناو های هواپیمابر یک ماکت از اونو که دارای سیستم پدافند واقعی که در ناو های هواپیمابر موجود است رو هدف 50عدد از بهتری نوع موشک های کروز که در حال حاضر به نظر من و اکثر کارشناسان مناسب ترین گزینه برای زدن ناوهای هواپیمابر است قرار دادند در لایه ی دفاعی اول 15 عدد از انان مورد اصابت پدافند قرار گرفته وباقی آنان در لایه دوم منهدم شدند من اینهارو از خودم نمیگم تو تلویزیون من و تو یه بار فیلمشو دیدم خودم یه بار توی اینتر نت مشاهده کردم الان دربه در دنبالشم که پیداش کنم یه هفته فرست بدین حتما پیداش میکنم ولینکشو بهتون میدم فعلا بای

در ضمن من باید اینو اضافه کنم که ناو های هواپیما بر در شرایط جنگی هیچگاه به تنهایی مورد استفاده قرار نمیگیرد بلکه استفاده ی اون در یک ناوگان محتمل تر هست اگر نفوذ 100 موشک به عرشه ی ناو هواپیمابر محتمل باشد نفوذ 200-300 موشک به یک ناوگان غیرممکنه فعلا بای
پاسخ
 سپاس شده توسط irandoost ، zolfaghar
ايولابه بچه هايه خودمونHeart
.HuhHuh

دنیاچه خبر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
شاید بشه قایق های تند رو ی سپاه رو جایگزین بهتری دونست البته من اطلاعی ازش ندارم ولی حتما تحقیق میکنم ویه هفت هشت خطی دربارش مینویسم
پاسخ
 سپاس شده توسط irandoost ، zolfaghar
البته باید به این نکته هم اشاره کنم که موشک های کروز پرتاب شده در یک لحظه به هدف رسیدند اگر فاصله ی زمانی بین موشک ها وجود داشته باشد کار نفوذ یک موشک به مراتب سخت تره حتی یک ثانیه . ایران در حال حاضر پایگاه موشکیی نداره که توان پرتاب 50 موشک همزمان رو داشته باشه اگر هم داشته باشه موشک ها به علت برخورد به جریان های هوایی مختلف و مهم تر از اوناختلاف اندک در سرعت سوختن سوخت ومیزان سوخت امکان نداره در صورت نزدیک بودن هدف (فاصله ی 100 کیلومتر)با فاصله ی زمانی کمتر از 10 ثانیه به هدف برسند که این یعنی تلف شدن موشک ها یکی پش از دیگری!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط irandoost ، zolfaghar ، lordashrafi
همون طور که دوستم حقیقت پاب اشاره کرد نفوز به درون یه ناوگان بسیار سخته من که حرفشونو کاملا تائید می کنم منم اون فیلم ر و دیدم تو من و تو ولی تو اینتر نت نمی دونم واقعا که سیستم پدافند خاراقالعاده ای داره به یه نکته اشاره نکردی این که توانش از این هم بیشتره چون تو اون آزمایش از سیستم جنگ الکترونیک که کار موشک ها رو بسیار سخت میکنه استفاده نشد چون می بایست برای این کار یه برجک سنگین رو وصل میکردن که باعث کم شدن تعادل ماکت میشد (بخصوص هنگام پرتاب موشک پدافندی)
پاسخ
 سپاس شده توسط zolfaghar
وقتی 60 تا اف-22 به پرواز دربیان دیگه جلودارشون نیستیم ، آش و لاش میشیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط irandoost ، lordashrafi ، zolfaghar
ببخشید که دیر به دیر به انجمن میام  باید یه نکته ی دیگرو هم اشاره کنم اینکه من موشک ایرانیی که قابلیت کنترل از راه دور رو (به طور موئثر یعنی مثلا 10 درجه در صد کیلو متر)داشته باشه تا جایی که من میدونم وجود نداره این مورد کار هدف قرار دادن یه شناور در حال حرکت  بخصوص ناو های هوا پیمابر که سرعت فوق العاده ای داره رو بسیار سخت تر میکنه چون یک پایگاه موشکی که موشک های اون قابلیت کنترل از راه دور رو نداشته باشن باید در ابتدا زمانی که طول میکشه که موشک به ناو هواپیمابر برسه رو حساب کنند سپس محاسبه کنند که ناو هوا پیما بر دراین فاصله زمانی در چه جای گاهی قرار داره سپس اونجارو مورد هدف قرار برن سپس موشک هارو پرتاب کنند با محاسبه میران خطارفت موشک در این فاصله (مثلادر 100کیلومت چیزی بین 100متر به بالا(درموشک های ایرانی))به علاوه ی توانایی دیگر ناو های هواپیمابر یعنی تشخیص موشک ها و اهداف خطر ناک از موشک ها و اهداف بی خطر دیگر جای شبه ای نمی مونه که درصورت وجود بزرگ ترین پایگاه موشکی جهان در ایران (که یک خیال بیش نیست چون بزرگ ترین اونهادر فلوریدا باضرفیت 1500-1000 موشک هم زمان و دومینش در روسیه با 1400-950موشک هم زمان)باوجود چنین موشک هایی در سامانه ی موشکی ایران امکان تعرض به یه ناو هوا پیمابربسیار پایین میاد چه برسه به یه ناو گان برای مفهوم شدن این مسئله بزارین یه مثالی بزنم فکر کنید شما پرسنل پایگاه موشکی باشید اونوقت در فاصله ی حدود 300 کیلومتر از سواحل خلیج همیشه فارساگر هم در صورتی که فاصله ی شما از ناو 300 کیلو متر باشه با سرعت مناسب برای موشک های دوربرد یعنی 314متر بر ثانیه باید محل استقرار ناو هوا پیمابر  در 15 حدس بزنی اون وقت در این 15 دقیقه اگه ناو 1 درجه تنها یک در جه تغیر جهت بده حتی با وجود ضریب خطا در دقت امکان نداره یه موشک بتونه به ناو برخورد کنه (در صورتی که ناو هوا پیما بر سیستم پدا فندی نداشته باشه )و ضریب خطا رو 300 (100متر در 100 کیلو متر) متر در نظر بگیریم اگر فاصله ی پایگاه 100 کیلو متر باشه (یه پایگاه کا ملا نامناسب موشکی برای زدن ناو های هوا پیما بر در ایران)ناو در زمان پرتاب اگه یه در جه تغییر جهت بده هیچ موشکی نمی خوره اگه 3-4 دقیقه قبل از برخورد که 100 در 100 متوجه موشک میشه 2 در جه تغییر جهت بده دیگه نیازی نیست که پدا فند کاری بکه در صورتی که یه ناو هوا پیما بر میتونه چند ده درجه در یک آن تغییر جهت بده Shy
پاسخ
 سپاس شده توسط zolfaghar
واقعا جالبه تمام توان موشکیمون که این همه بهش مینازیم و میکنیمش تو بوق حتی امکان برخورد یه موشکو به یه ناو هوا پیما بر نداره من که کپ کردم لامسبا چه چیزی شاختن

واقعا تو جیه شدم دستت درد نکنه irandoostتوجیه هات فوق العاده بود  و منطقیBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط irandoost ، lordashrafi ، haghighatyab

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تعداد تانک های ایران چقدر است؟ بهترین تانک ایران کدام است؟
  _سه مدل جنگنده ساخت آمریکا در دهه 1940-[نورثروپ]
  -هواگرد های آزمایشی ساخت آمریکا 2010-2019-
  -موشک‌های هوا به هوا جنگ سرد ایالات متحده آمریکا-
  -چند مدل هواگرد آزمایشی ساخت آمریکا از 1940 تا 1949-
  -سه مدل از برترین جنگنده های آمریکا در دهه 1990-
  _سه نمونه هواگرد نظامی ساخت آمریکا در دهه 1980-
  -چهار نوع از برترین هواگرد های نظامی آمریکا در دهه 1940-
  خطر حمله آمریکا هنوز وجود دارد
  جنگ «اف ۱۴» ایران با «اف ۲۲» آمریکا چگونه خواهد بود؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان