امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ساواک با رو حانیون از این کارا می کرد

شنیده شده بود که ریش روحانیون را در زندان می‌تراشند. از بیرجند که راه افتاده بودند این فکر رهایش نمی‌کرد گاه موهای نه چندان پرپشت خود را می‌کشید تا به دردی که با کشاندن تیغ بر صورتش برمی‌خواست، عادت کند.«وحشت عظیمی از آن آنچه در بیرجند انتظارش را داشتم و آن عبارت بود از تراشیدن ریش، خشکِ خشک… منتظرش بودم.»

ساواک با رو حانیون از این کارا می کرد 1

و آن لحظه از راه رسید و در انباری سابق باز شد. آرایشگر یک گروهبان در چهارچوب در ظاهر شدند. یک صندلی هم با خود آورده بودند. به او اشاره کردند که بیاید و روی صندلی بنشیند. شنیده بود بعضی روحانیون هنگام تراشیدن ریش مقاومت کرده‌اند. شاید حضور گروهبان برای مقابله با این مقاومت ها بود.«مقاومتی نداشتم و نکردم. آماده بودم. چون می دانستم فایده ای ندارد. دست و پای من را می‌گیرند و بعد مقداری کتک می‌زنند و بعد آن کاری که نباید بشود… خواهد شد.»

نشست. منتظر بود دست آرایشگر بالا بیاید و لبه تیغ را روی صورت او مماس کند ناگهان دید آن چه روی صورت او به راه افتاده دستگاه مو زن است. تمام نگرانیها و انتظارهای موحش غیب شان زد. «این قدر خوشحال شده بودم… که بی اختیار با این سلمانی و آن گروهبان مرتب بنا کردم حرف زدن و خندیدن… تعجب می‌کردند اینها که من چه طور آخوندی هستم که دارند ریشم را کوتاه می‌‍‌کنند و من این قدر خوشحالم… تمام که شد به او گفتم استاد این آینه را بده چانه ی خودم را چند سال است ندیده‌ام… خنده اش گرفت. آینه اش را داد. بنا کردم به صورتم نگاه کردن. دیدم بله؛ آدم مثل این که خودش را درست نمی‌شناسد.»

… هنگام برگشت آن افسر عبوس آقای خامنه ای را دید و با زبان تمسخر از فاصله ای که دور هم بود صدا بلند کرد:«آشیخ! ریش‌ات را زدند من هم با همان صدای بلند گفتم: بله و با خنده ادامه دادم الحمدالله مدت‌ها بود چانه ام را ندیده بودم که دیدم… احساس کردم من هیچ ناراحتی ندارم. شاید تعجب کرد. دلش می خواست که من ناراحت و متاسف و غمگین بودم که نبودم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16352332903584
پاسخ
 سپاس شده توسط omidkaqaz ، L²evi ، mr.destiny
آگهی
وای وای چ کار وحشتناکی...
این مطلب سیاسیه حداقل نویسنده این بخش باید فرق مطلب سیاسی  با مذهبی رو بدونه...
نمبدونم شاید این انتظار زیادیه از یک نویسنده =))))
الان برادران اطلاعات روی ساواک شاهو سفید کردن...
The music feels better

پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock ، L²evi
اقای ابراهیم هادی تو مطالبتون دقت کنید اون دفعه هم تو پ.خ گفتم!

وقتی نظر منو خوندید لطفا یک توضیحی بدید تو پ.خ تا مطمئن شم خوندید و بعدش رد تایید کنم موضوعتون رو!
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
مورد اول
بله از شما انتظار زیادیه قوه تشخیص و تفکیک یا به زبان ساده تر بصیرت داشته باشی خیلی انتظار زیادیه
سید شهیدان اهل قلم(نقل به مضمون) شمر جنایتکار کربلا همان جانباز جنگ صفین است
یک نصیخت برادرانه به جای این که این قدر مساوی و برانتز بزاری و منظورت خنده یا همون تحقیر طرف مقابل باشه شکلک خنده دم دسته راحت تر به کار میره این جوری Big Grin Big Grin Big Grin

مورد دوم
مدیر محترم

سرزنش و تذکر در جمع آتش لجاجت را شعله ور می کند
سیاست ما عین دیانت ما و دیانت ما عین سیاست ماست
ریش و قیچی دست شماست اگر ذره ای احساس می کنید مطابق میل شما رفتار نمی کنم  می تونم یک کاربر ساده باشم
هدفم فقط رضای خدا و در جبهه جنگ نرم بودنه مسایل جانبی برام اهمیتی نداره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16352332903584
پاسخ
نقل قول: سیاست ما عین دیانت ما و دیانت ما عین سیاست ماست

ما موشکلی نداریم داش =)))
هر وری بری پا ب پات میایم ولی...
در اینباره میتونی با این شخص صحبت کنی تا کامل توجیحت کنه که چرا نمیشه و چ کسانی اجازه نمیدن بحث س/یا/سی راه بیوفته
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=2

پ.ن: از اون شکلک استفاده نمیکنم چون نمیخوام تمسخر و تحقیر برداشت بشه... لبخند رو ترجیح میدم =)
The music feels better

پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock
وااااااا
گفتم حالا چیکارررر کردننننننن!!!!!!
آخوند و مسلمان بودن به ریشههه؟؟؟؟؟
ارتباط ریش و دین داری برای من قابل درک نیست!!!!!
به نظرم یه جور نمایشه!!!
شایدم اینطوری نباشه البته!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، Hitchcock

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان