امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

*** معرفــی 15 فیلـــ ـم برتـــ ـر IMDB ***

نقل قول: اره من اینجور فیلمارو میزارم با خواهر 13 سالم نگا میکنم xD

بعید میدانم....شما با این سنتان وقتی نتوانسته اید گاد فادر را تحمل کنید....(حتی سفر به ماه 15 دقیقه ای را نمیتوانید تحمل کنید...
چه برسد به جادوگر شهر از شاهکار قرن که یک ساعت و نیم است.....)چه برسد به خواهر 13 سالتان.....

درضمن جملتان از بیخ و بن مشکل دارد....زیرا جادوگر شهر از را خواهر سیزده ساله تان اصلا 15 دقیقه فیلم را نیز نمیتواند تحمل کند.....
او نیز انیمیشن فروزن را با دوبله گلوری بیشتر میپسندد.....
این فیلمها برای کودکان هفتاد سال پیش ساخته اند نه الان.....
و دو فیلم دیگر نیز اصلا برای کودکان ساخته نشده اند.....
بهتر بود که قبل از جواب دادن حداقل یک سرچ کوتاه درمورد فیلمها میکردید....

موفق باشید....
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، I r A n
آگهی
سارا خانوم. من حرف های شما رو قبول دارم. ولی سه نکته اضافه میکنم:
1- پدر خوانده همه پسند هست. نمی تونید بگید نیست! یک فیلمی خوش ساخت با بازیگری و فیلمنامه ی بسیار بسیار خوب...منم به شخصه چند بار دیدمش و بازم دوست دارم ببینم ولی در هر صورت نمیشه گفت فیلمی هست که مخاطب خاص رو در نظر داره. اصلا با این هدف هم ساخته نشده.
2- هرکسی یک نظری داره.  طبیعیه که مثلا من به دلیل دلبستگی ای که به تاریخ دارم و همچنین فیلم های جنگی ( و نه اکشن) فیلم نجات سرباز رایان رو خیلی مد نظر قرار بدم. 
3- در این لیست به دلایلی اصلا به یک سری فیلم ها که خیلی بی نظیر هستن اصلا اهمییت داده نمیشه. مثل فیلم هایی با مخاطب خاص (مثله اقای هیچکس) یا فیلم هایی که به صورت گسترده دیده نمی شوند (باز هم مثله فیلم اقای هیچکس)
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط I r A n
نقل قول: پدر خوانده همه پسند هست. نمی تونید بگید نیست! یک فیلمی خوش ساخت با بازیگری و فیلمنامه ی بسیار بسیار خوب...منم به شخصه چند بار دیدمش و بازم دوست دارم ببینم ولی در هر صورت نمیشه گفت فیلمی هست که مخاطب خاص رو در نظر داره. اصلا با این هدف هم ساخته نشده.

اینجانب منظور شمارا غلط فهمیدم....
بنده فکر کردم منطور شما از یک فیلمه عامه پسند فیلمیست مانند انتقامجویان...و امثالش که باکس آفیس را مدتی فتح کرده....
متوجه منظورتان را از مخاطب خاص نشدم.....

نقل قول: در این لیست به دلایلی اصلا به یک سری فیلم ها که خیلی بی نظیر هستن اصلا اهمییت داده نمیشه. مثل فیلم هایی با مخاطب خاص (مثله اقای هیچکس) یا فیلم هایی که به صورت گسترده دیده نمی شوند (باز هم مثله فیلم اقای هیچکس)

فیلمهای زیادی ندید گرفته شده اند مانند آثار کوبریک کبیر که در دوران خودشان آشغال خطاب شدند...
یا مانند استاد هیچکاک که تا به حال برنده جایزه اسکار کارگردانی نشده است (کوبریک نیز برنده نشده)
ولی باز هم منظورتان را از مخاطب خاص متوجه نمیشم....
لطفا توضیح دهید....
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
نقل قول: ولی باز هم منظورتان را از مخاطب خاص متوجه نمیشم....
لطفا توضیح دهید....
قضیه خیلی ساده هست!
فیلمی که مخاطب به صورت گسترده از هر قشر فکری ای جذب نکنه! مثلا فیلم پدرخوانده فیلمی هست که هر نوع ادمی با هر تفکری و علاقه ای نسبت به زندگی ممکنه نگاه کنه و خوشش بیاد ولی فیلمی مثله اقای هیچکس و یا ماهی و گربه (ایرانی) این طور نیستن.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط I r A n
(25-07-2015، 20:29)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فیلم نجات سرباز رایان 
این فیلمم خیلی جالب بود :دی
ارزش وقت گذاشتن داشت

(25-07-2015، 19:00)Sara..cache نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعید میدانم....شما با این سنتان وقتی نتوانسته اید گاد فادر را تحمل کنید....(حتی سفر به ماه 15 دقیقه ای را نمیتوانید تحمل کنید...
چه برسد به جادوگر شهر از شاهکار قرن که یک ساعت و نیم است.....)چه برسد به خواهر 13 سالتان.....
الان درمورد گاد فادر نمود حرف من !

(25-07-2015، 19:00)Sara..cache نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درضمن جملتان از بیخ و بن مشکل دارد....زیرا جادوگر شهر از را خواهر سیزده ساله تان اصلا 15 دقیقه فیلم را نیز نمیتواند تحمل کند.....
او نیز انیمیشن فروزن را با دوبله گلوری بیشتر میپسندد.....
این فیلمها برای کودکان هفتاد سال پیش ساخته اند نه الان.....
wizard of oz  نسخه 70 سال پیش مد نظر من نبود .. نسخه 2013 ایشو دیدم شبیه انیمیشن بود تا فیلم ! واقعا حیف وقت بود
حالا درمورد نسخه 70 سال پیشم نظرمو میدم در اینده !

و دو فیلم دیگر نیز اصلا برای کودکان ساخته نشده اند.....
بهتر بود که قبل از جواب دادن حداقل یک سرچ کوتاه درمورد فیلمها میکردید....
برای دو فیلم دیگه که ندیدم نظر ندادم .. بیشتر حرف من روی wizard of oz بود !
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Sara..cache
12

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back

ساخـــ ـت :۱۹۸۰ 

ژانـــ ــر :اکشـ ـن ، مــاجـرا جویــی ، فانتــ ـزی

محصـــ ـول : آمریــکا

ستـــ ـآرگان : Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher

کارگـــ ـردان :Irvin Kershner

نمـــ ـره IMDB :
8.8 / 10

مــ ـدت زمان :۱۲۴ دقیقه

جـــ ـوایز :

( نمیـــــدونم :| )

خــلاصـــ, داستــــان :شورشیان برای گریختن از دشمن خود یعنی امپراتوری گلستیک پایگاه جدیدشان در هوث را ترک می کنند. شاهزاده لیا، هان سولو و droid C-۳P۰ فرار می کنند و به یک پایگاه قدیمی و خراب پناه می برند اما بعدا توسط لرد دارت وادر دستگیر می شوند. طی این مدت، Skywalker و droid R۲-D۲ از دستورات جدید بن کنوبی پیروی می کنند و توسط یودا تعلیمات رزمی می بینند. آیا Skywalker می تواند دوستان خود را از چنگال لرد سیاه نجات دهد؟

*** معرفــی 15 فیلـــ ـم برتـــ ـر IMDB *** 3

نقـــد من ..
والـــا من این فیلمو بچه بودم دیدم ..
حالم ندارم دوباره ببینمش  ..
ولی جذابه .. میشینی پاش .. هم میخندی هم کیــف میکنی ..
صحنه های اکشن نابی داشته تو دوره خودش .. جوری بوده هرکی دیده .. اینقد خوشش اومده که نمره قابل توجهی بهش در IMDB داده .. که تا الان هم بعضی فیلمــای اکشن صد برابر بهتر از این هست .. ولی حتمن ویژگی های منحصر به فردی داشته ..

اگه طرفدار فیلم اکشن هستین بهتون اینو به عنوان فیلم 12 ام جدول بهتون معرفی میکنم ..

ارسال بعدی معرفی فیلــــم 11 ام
:]
پاسخ
 سپاس شده توسط Sara..cache
نقل قول: 2 دیقه اول گاد فادر که دیدم پی سی خاموش کردم رفتم کلن از صحنه دور شدم :|
مطمئنی گادفادر بوده؟
سکانس اول گادفادر از بهترین و گیراترین شروعهای سینماییه
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
و با تبسمی بر لب این حماقت ها را
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط .. ReZa ..

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  واکنش بسیار منفی مخاطبان به فیلم Mulan در IMDB
  IMDb چیست؟
  10 فیلم برتر سال 2013 از نگاه IMDB + تصاویر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان