امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Activision : تجربه کردن Call of Duty: Black Ops III فوق العاده خواهد بود

Activision : تجربه کردن Call of Duty: Black Ops III فوق العاده خواهد بود 1

معرفی عنوان Call of Duty: Black Ops III سر و صدای زیادی بین جامعه ی گیمرها به پا کرده است، و رئیس بخش انتشارات Activision آقای Eric Hirsberg با اعتماد به نفس و اطمینان کامل به این عنوان در کنفرانس مالی این شرکت که در روز گذشته برگزار شد، صحبت کرده است.

آقای Hirsberg به این نکته اشاره کرد که توسعه ی بازی چون به صورت چرخه ی سه ساله بین سه استدیوی مختلف در حال چرخش است، به هر استدیو فرصت لازم برای ساخت یک Call Of Duty عالی را می دهد و این بار پس از سه سال Treyarch قرار است بهترین بازی را به همراه بهترین بخش چندنفره ای که برای این سری ساخته شده را برای طرفداران به ارمفان بیاورد. بخش Zombie Mode بسیار بهتر و عمیق تر شده و همچنین بخش تک نفره و داستانی بازی نیز دارای ابتکارات جدیدی است که برای مثال می توانید در بخش داستانی نیز به صورت Co-Op عنوان Call of Duty: Black Ops III را تجربه کنید. بخش Co-Op باعث سردرگمی بازیکن در حین بازی نخواهد شد، بلکه هر کدام از بازیکنان از حالت مستقلی برخوردار خواهد بود ، که باعث ایجاد تنوع در هنگام  تجربه ی Call of Duty: Black Ops III می شود.
با توجه به سخنان Hirsberg این عنوان بر پایه ی موفقیت قسمت های قبل سری Call of Duty ساخته خواهد شد ولی باز هم بازی دارای ایده های تازه و جدیدی خواهد بود؛ و در پایان وی با اعتماد به نفس کامل نتیجه گیری کرد و گفت :
نقل قول: ما بسیار سرسختانه بر روی محتوای Call of Duty: Black Ops III عمل می کنیم ، و من فکر می کنم که تجربه کردن این عنوان بسیار فوق العاده خواهد بود.
تا به الان چیزهایی که در مورد Call of Duty: Black Ops III دیده ایم بسیار جذاب بوده است، حال باید صبر کرد و دید که آیا این عنوان طبق گفته ی اکتیویژن موفق خواهد بود یا خیر.
پاسخ
 سپاس شده توسط Ranger*
آگهی
من black ops 1 رو تجربه کردم بسمه خخخ

خداوندا دستهایم خالی است ودلم غرق در آرزوها-یا به قدرت بیکرانت دستانم را توانا گردان یا دلم را از آرزوهای دست نیافتنی خال کن

((کوروش بزرگ))Heart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Smile آپدیت درایور Nvidia GeForce برای نسخه بتا CoD: Black Ops Cold War منتشر شد
  عنوان Call of Duty: Black Ops – Cold War دنباله‌ای مستقیم بر Black Ops 1 خواهد بود
  نسخه‌های مختلف بازی Call of Duty: Black Ops – Cold War فاش شد؛ از به‌روزرسانی رایگان
  تاریخ عرضه‌ی Call of Duty: Black Ops – Cold War فاش شد
  World of Warcraft از کنترلرها پشتیبانی خواهد کرد
  شایعه: بازی Resident Evil Village طولانی‌تر از نسخه‌ی هفتم خواهد بود
  تاریخ انتشار Dying Light 2 احتمالاً در هفته‌های پیش رو مشخص خواهد شد
Star بازی Mafia: Definitive Edition درجه‌های سختی مختلفی خواهد داشت
  گزارش: Resident Evil: Village تنها برروی پلتفرم‌های نسل بعدی عرضه خواهد شد
  شایعه: بازی Resident Evil 8 سه شخصیت قابل بازی خواهد داشت

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان