امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اگر برانکو پیشنهاد بدهد بدون شک پاسخ مثبت خواهم داد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر برانکو پیشنهاد بدهد بدون شک پاسخ مثبت خواهم داد 1

رضایی؛
اگر برانکو پیشنهاد بدهد بدون شک پاسخ مثبت خواهم داد
مدافع سابق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: «در توان خودم می بینم که بتوانم به برانكو و پرسپولیس کمک کنم.»

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، رحمان رضایی کاندیدای حضور در کادرفنی پرسپولیس است. وی در خصوص قبول پیشنهاد دستیاری برانکو گفت: «آقای برانکو از جمله مربیان با دانشی است که در فوتبال کشورمان جوابش را پس داده و می تواند از لحاظ فنی خیلی چیزها را به مربیان داخلی یاد بدهد. اگر آقای ایشان بخواهند که در این برهه از زمان به کادر فنی و پرسپولیس کمک کنم بدون شک پاسخ مثبت خواهم داد.»

او ادامه داد: «برانکو در زمان بازی گری ام بسیار به من اعتقاد داشتند و فکر می کنم الان هم این اعتقاد وجود داشته باشد و این موضوع به شدت من را خوشحال می کند. من در توان خودم می بینم که بتوانم به او و پرسپولیس کمک کنم. اگر ایشان من را بخواهند که برایم باعث افتخار است و اگر بنابر هر دلیلی هم من را نخواهد باز هم ذره ای از علاقه من نسبت به او کم نمی کند.»

مدافع سابق تیم ملی فوتبال کشورمان که سابقه بازی در لیگ کالچو را هم در کارنامه فوتبالی اش دارد خاطر نشان کرد: «قطعا به صورت غیر مستقیم پیشنهاداتی به دستم رسیده اما برایم مهم است که اگر قرار به همکاری باشد با شخص برانکو گفتگو کنم و توافق از طریق واسطه ها نباشد.»
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شریفی: واکسن نزدم و پیشنهاد خوبم از دست رفت!
  مربی زنیت: آزمون پیشنهاد خاصی ندارد
  تست کرونای تونی کروس مثبت اعلام شد
  گواردیولا: در بازی برگشت فقط یک چیز می خواهم
  گاف برانکو در تیم ملی عمان جنجالی شد
  پیشنهاد ۸۰ میلیونی منچستر یونایتد به ستاره اتلتیکو مادرید
  گل محمدی: دانشگر به خانه من آمده؟ او را نمی‌خواهم
  دست مجیدی روی هافبک مورد علاقه برانکو
  ستاره مد نظر یونایتد و رد پیشنهاد تمدید با بایرن
  پاسخ سخنگوی استقلال به ادعای سرمربی پرسپولیس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان