امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

غفوري: حيدري رقيب من نيست

غفوري: حيدري رقيب من نيست

مدافع تيم ملي با ابراز خرسندي از حضورش در ليست کارلوس کي‌روش مي‌گويد که با بازي در جام ملت‌ها به مزد زحماتش مي‌رسد.

غفوري: حيدري رقيب من نيست 1

وریا غفوری درباره دعوت شدنش به تیم ملی گفت: خوشحالم به تیم ملی دعوت شده‌ام و خدا را شکر تلاش زیادی من نتیجه‌ داد و به اینجا رسیدم.

به گزارش ایسنا، وی در پاسخ به این سوال که آیا خسرو حیدری را رقیبش در تیم ملی می‌داند، اظهار کرد: حیدری رقیب من نیست. در پست ها‌فبک به تیم ملی دعوت شده است و من به عنوان یک مدافع در تیم ملی حاضر هستم. به شخصه همه تلاشم را می‌کنم و در جام ملت‌ها در تیم ملی بازی کنم. من تلاش زیادی کردم که به تیم ملی برسم و امیدوارم بازی کردن در جام ملت‌ها به مزد زحماتم برسم.

بازیکن سپاهان در پاسخ به سوالی درباره بازی شب گذشته تیمش برابر پرسپولیس، اظهار کرد: پرسپولیس تیم خوبی بود، اما موقعیت‌های زیادی داشتیم و موفق شدیم از آخرین فرصتمان استفاده کنیم و به نتیجه‌ نگرفتن ما در طول هفته‌های گذشته در اصفهان پایان دهیم.

وی در پاسخ به این سوال که نظرش راجع به جنجال رخ داده در بازی دیروز و فحاشی تماشاگران به خلعتبری گفت: من جنجالی ندیدم. هواداران پرسپولیس به خلعتبری از ابتدای بازی اهانت کردند و این در حالی بود که این بازیکن یک سال برای پرسپولیس زحمت کشیده بود.

غفوری در پایان در پاسخ به این سوال که هدف تیمش در این فصل چیست؟ بیان کرد: هدف ما قهرمانی است و ان‌شاءالله به آن می‌رسیم.
[color][size][font]

[/font][/size][/color]
غفوري: حيدري رقيب من نيست 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ِ**@ًrُِّ@^ُ$**
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان