امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

افتادن دختر دانشجو در فاضلاب.........+عکس

Rainbow 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
افتادن دختر دانشجو در فاضلاب.........+عکس 1
دختر نوجوان ۱۶ ساله اهل دوور ایالت کنت هنگامی که گوشی موبایلش در جوی فاضلاب نسبتا عمیق شهر افتاد تصمیم گرفت خود را مجهز به یک جفت چکمه و حوله نماید و به هر طریقی شده آنرا در بیاورد. به کمک مادرش از چاه فاضلاب رفت پایین و هنگامی که تا گردن در فاضلاب فرو رفته بود به خاطر وزن سنگین خود نمی توانست بالا بیاید. مادر دختر خانم جوان برچنو ۳۶ ساله از ترس خفه شدن دخترش سریعا به آتش نشانی زنگ می زند.
مامورین به موقع بالای چاه حاضر می شوند و دختر را نجات می دهند. دختر دانشجو “الا آن برچینو” می گوید همه چیز به آرامی داشت تمام می شد. من می توانستم بالا بیایم. نیاز به کمک نبود. فقط مادرم یک خورده دستپاچه شد و فورا به امداد و نجات زنگ زد. هنگامی که من بالا آمدم از خجالت یک راست به سمت خانه به راه افتادم و خودم را انداختم در حمام. وی می افزاید با گوشی موبایلم صحبت می کردم.
هنگامی که می خواستم موبایل را در جیبم بگذارم از دستم لیز خورد و افتاد تو چاه فاضلاب. مادر دختر می گوید چاه فاضلاب نزدیک خانه بود. هنگامی که من شتابان به سمت خانه رفتم تا به امداد و نجات زنگ بزنم هنگامی که برگشتم و دیدم دخترم به سمت خانه می آید از خنده روده بر شده بودم.

یعنی دلتون میاد سپاس ونظر ندین؟p336
مـﻦ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﺩﺧتـﺮﺍﻡ ﮐﻪ ﺻﺒﺢ ﭘﺎ ﻣﯿﺸﻢ ﺷﯿـﻄﻮﻥ ﻣﯿﮕﻪ
   ﺁﺥ ﺑﺎﺯ
ﺍﯾﻦ ﺑﯿﺪﺍﺭ ﺷﺪ 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط باحال فلشخور ، asal azizi ، MoJoOnBi ، شکوفه2 ، Thyme ، M456 ، یکتا 911 ، جوجو15 ، ღ saba ღ ، یه تک ستاره ، ~ArTaBaNoOs~ ، Şilēຖt Ş¢rēค๓
آگهی
lol
بیچاره
افتادن دختر دانشجو در فاضلاب.........+عکس 1افتادن دختر دانشجو در فاضلاب.........+عکس 1
پاسخ
 سپاس شده توسط نیلوفر جوووووووووون ، MoJoOnBi
اخیییی!! بیچاره..
پاسخ
 سپاس شده توسط نیلوفر جوووووووووون ، MoJoOnBi
قشنگ بود.
بدترین قسمت زندگی انتظار کشیدن است،
و بهترین قسمت زندگی داشتن کسی ست که
ارزش انتظار کشیدن را داشته باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسط MoJoOnBi
بیچاره
پاسخ
چقـــــــــــدر مسخرش کردن حتمنــــــــــ
=)
Unknown
پاسخ
باید رژیم بگیره اینتوری سرش نیاد
Heartدوست داشتن قدم زدن زیر بارون نیست
اینکه چترش بشیو اون
هیچ وقت نفهمه چرا خیس نشدHeart
پاسخ
هه ب خآطرع ي گوشي |:
پاسخ
حقشهBlush
ا♥

پاسخ
اخی بیچاره
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان