امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رونالدو:با گیگز،اسکولز و فردیناند حرف نمی‌زدم

کریس رونالدو، ستاره رئال مادرید، فاش کرد که در زمان حضور در منچستریونایتد، به ندرت با سه نفر ‏از بازیکنان بزرگ این تیم صحبت می کرد.‏

رونالدو:با گیگز،اسکولز و فردیناند حرف نمی‌زدم 1

به گزارش "ورزش سه"، شایعات زیادی در مورد رابطه نه چندان خوب رونالدو با هم تیمی هایش مانند ‏کریم بنزما و گرت بیل منتظر شده اما این ستاره پرتغالی معتقد است تا زمانی که تیمش بتواند در جام های ‏مختلف به قهرمانی برسد، رابطه خارج زمین بازیکنان اهمیت چندانی ندارد.‏
او برای اثبات این ادعا، به دوران حضورش در منچستریونایتد اشاره کرد که علی رغم نداشتن رابطه ای ‏صمیمی با سه هم تیمی کهنه کارش، توانست با این تیم در سال 2008 در چمپیونزلیگ به قهرمانی برسد.‏
او به خبرنگاران گفت:" آیا دوست بودن بازیکنان تیم مهم است؟ می توانید چنین چیزی بگویید. من با ‏منچستریونایتد قهرمان چمپیونزلیگ شدم اما با پل اسکولز، ریو فردیناند و رایان گیگز صحبت نمی کردم.
‏برایم مهم نیست که گرت بیل به خانه ام بیاید یا اینکه با بنزما شام بخورم. بوسیدن ها و بغل کردن ها ‏مهم نیست. تنها چیزی که اهمیت دارد، اتفاقاتی است که در زمین رخ می دهد. این تنها مسئله باارزش ‏است."‏
گفته می شود یکی از دلایل رابطه نه چندان خوب رونالدو با بیل، بیشتر بودن مبلغ انتقال ستاره ولزی از ‏اوست اما رونالدو تاکید کرد از بودن در رئال راضی است.‏
‏" آیا احساس می کنم که در رئال قدرم دانسته می شود؟ بله، البته. چطور می تواند چنین اتفاقی نیفتد؟ من ‏همیشه بازی می کنم، همیشه گل می زنم. گل های زیادی زده ام و در بهترین باشگاه دنیا هستم.‏
چرا در گلزنی در دیدارهای خارج از خانه مشکل دارم؟ می توانید بازیکنی را نام ببرید که در چند سال ‏اخیر، بیشتر از من در دیدارهای خارج از خانه در اسپانیا گل زده باشد؟ ‏‎ ‎نه، نمی توانید؛ چون چنین کسی ‏نیست. خداحافظ همه."‏
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  ریو فردیناند مبهوت قیچی برگردان دیوانه‌وار طارمی
  طارمی بود یا کریستیانو رونالدو؟
  یوونتوس و تبعیضی که مخصوص رونالدو است!
  نگاه خشمگین رونالدو به علی دایی (عکس)
  علی قربانی روبروی کریس رونالدو (عکس)
  این رونالدو در یوونتوس ماندنی نیست (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان