امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

واکنش کمیته پزشکی فدراسیون به شایعه استفاده خانزاده از ترامادول

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واکنش کمیته پزشکی فدراسیون به شایعه استفاده خانزاده از ترامادول 1
اگر چنین بحرانی درست باشد، راه حلش را پیدا می کنیم؛
واکنش کمیته پزشکی فدراسیون به شایعه استفاده خانزاده از ترامادول
سرپرست کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال گفت: «هنوز گزارشی مبنی بر استفاده بازیکنان از ترامادول به دست ما نرسیده اما قطعا موضوع را بررسی می کنیم و اگر مشکلی باشد، راه حلش را پیدا می کنیم.»

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، پرهام خانلری درباره شایعه استفاده از ترامادول توسط یکی از ستاره های لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: «من بعید می دانم این مسائل واقعی باشد. اکثر ورزشکاران ما در صحت کامل کارشان را دنبال می کنند و اصلا فکر نمی کنم بازیکنی دنبال چنین موادی برود.»

وی درباره اینکه روزنامه گل عکس محمدرضا خانزاده را کنار تیتر "بحران ترامادول" قرار داده، گفت: «محمدرضا خانزاده را به خوبی می شناسیم. او اصلا اهل این حرف ها نیست و من از دوستان خواهش می کنم این مسائل را به راه نیندازند.»

سرپرست کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال عنوان کرد: «من به طور دقیق در جریان ماجرا نیستم اما پیگیر می شوم که ببینم داستان چیست. هنوز گزارشی مبنی بر استفاده بازیکنان از ترامادول به دست ما نرسیده اما قطعا موضوع را بررسی می کنیم و اگر مشکلی باشد، راه حلش را پیدا می کنیم.»

گفتنی است برخی رسانه ها امروز از استفاده یک بازیکن لیگ برتری از ماده ترامادول خبر دادند. این قرص محرک ماده ممنوعه ای است که در آزمایش دوپینگ معمولی مشخص نمی شود و فقط در آزمایش خون تست دوپینگش مثبت در می آید.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  واکنش فدراسیون به دعوت شدن کنعانی‌زادگان
  واکنش آذری جهرمی به آیتم جنجالی فوتبال برتر
Information مدافع استقلال شایعه جدایی اش را تکذیب کرد
  واکنش آگوئرو به شایعه جدایی از بارسلونا (عکس)
  واکنش برایتون و فاینورد به انتقال جهانبخش(عکس)
  واکنش آژاکس به شایعه علاقه میلان به ستاره صرب
  کنعانی‌زادگان به کمیته اخلاق دعوت شد
  چرا آل کثیر به کمیته انضباطی احضار نشد؟
  قاضی هیتلر برای فدراسیون آلمان دردسرساز شد!
  فدراسیون فوتبال و اعلام استادیوم های جام جهانی به AFC

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان