امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عکس دردناک دختر چهار ساله سوری|:

رادیو چین: موقعی که خبرنگار می خواست از این دختر عکس بگیرد و دوربین را بالا آورد، دختر با چشمانی پر از ترس، فکر کرد دوربین اسلحه است و به نشانه تسلیم، به زانو در آمد.

این عکس پس از انتشار در شبکه ها، خشم و غم در میان بازدید کنندگان را بر انگیخت، زیرا آنها می دانند این صحنه ای واقعی از سوریه است که روزگار را در ترس و وحشت سپری می کنند.

ترس در چشمان این دختر آشکار است و گویا آنچه روبروی او است، دستگاه دوربین عکاسی نبود، بلکه اسلحه است.

این عکس در ابتدا در یکی از روزنامه ترکیه منتشر شد و پس از انتشار مجدد در شبکه های اینترنتی، بحث های داغی میان بازدید کنندگان برانگیخت. آنها نظراتی مانند «در میان اشک و غم این خبر را خواندم"، «غم باور نکردنی" و "از بین رفتن انسانیت" نوشتند.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس دردناک دختر چهار ساله سوری|: 1

واقعیت این عکس برای مدتی مورد تردید قرار داشت. اما پس از آنکه نام عکاس یعنیعثمان برای همه مشخص شد، دیگر تردیدی نسبت به واقعیت آن ادامه نیافته است.

بی بی سی نیز مصاحبه ای با این عکاس انجام داده است. طبق توضیحات سارل، این دختر چهار ساله هدی نام داشت و این عکس در یکی از پایگاه های آوارگان واقع در شمال سوریه در دسامبر 2014 گرفته شد. دختر یادشده با مادر و دو خواهرش زندگی می کنند و منزل آنها، در شهر حما در 150 کیلومتری پایگاه آوارگان قرار دارد.

سارل گفت: برای عکس گرفتن از لنزی بلند استفاده می کردم. دخترک فکر کرد اسلحه است. این را موقعی که بعد ها عکس ها را مرور می کردم، متوجه شدم. او دهان خود را محکم بسته و دست هایش را بالا برده است. در صورت عادی، کودکان موقعی که دوربین را می بینند، یا با دست ها جلوی چهره خود می گیرند یا از محل فرار می کند یا می خندند. سارل معتقد است این عکس دنیای دورنی کودکان پایگاه آوارگان را نشان داده است.

او گفت: کودکان بسیار ساده هستند و احساساتی که نشان می دهند واقعی است.

طبق آمار سازمان ملل، تا اواسط 2014، 190 هزار نفر از جمله 8803 کودک که یک چهارم آنها حتی کمتر از 10 سال داشتند در جنگ داخلی سوریه جان باخته اند.

[img]file:///C:/Users/RGA-315/Documents/Bluetooth%20Folder/IMG_20160605_192107.jpg[/img]
عکس دردناک دختر چهار ساله سوری|: 1

پاسخ
 سپاس شده توسط IM JUST TIRED ، دخمل کره ای ، ɪᴄᴇ ، دختر شاعر ، ຖēŞค๑໓ ، dokhi khoooooooobi ، Volkan ، ilia 123 ، نفس گل ، alireza1395 ، AعطریناA
آگهی
واقعن ناراحت کنندس ...
دلم برا این بچه ها میسوزه با این سنه کمشون این چیزا رو به چشم میبینن

عکسش لود نشد واس من 
میشه لینک مستقیم بدی ؟

سپاس 
پاسخ
 سپاس شده توسط ★♕NIGHT STAR♕★
عکس برا من نیومد:|
پاسخ
 سپاس شده توسط ★♕NIGHT STAR♕★
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/495459-988.jpg
پاسخ
 سپاس شده توسط ɪᴄᴇ ، Titiw

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Shocked خواستگاری بیش از 200 نفر از این دختر زیبا!
  ازدواج اجباری دختر 9 ساله با سگ!
  التماس دختر 16 ساله برای ازدواج با دوست پسرش (عکس)
  مادری که دختر 11 ساله اش را اجاره می دهد
  چشمهای خاص دختر ایلامی زیبا ( عکس)
Question دختر 19 ساله ای که مثل حیوان با نامزدش زندگی میکند
  عروس شدن یک دختر کم سن و سال(عکس)
  'چهار کشته' در اعتراض‌های کردستان عراق؛ معترضان ساختمان‌های احزاب را آتش زدند
  دختر پشمالو معروف به دختر‌ گربه ای (عکس)
  جزئیات حمله وحشیانه پدر با کلنگ به هانیه 17 ساله در کوهدشت !

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان