امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فروزان: تا آخر فوتبالم در استقلال مي‌مانم

دروازه‌بان استقلال ضمن ابراز خرسندي از حضورش در اين تيم مي گويد از تشويق کساني که به او لقب عقاب آسيا دادند خوشحال است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فروزان: تا آخر فوتبالم در استقلال مي‌مانم 1
محسن فروزان درباره وضعيت استقلال گفت: تمرينات خوب و با کيفيتي را داريم. هر چقدر از زمان تمرينات مي گذرد بيشتر با يکديگر هماهنگ مي شويم، انگيزه تيم بسيار بالاست و اميدوارم به کمک خدا اين تيم جزو بهترين هاي استقلال باشد.

به نقل از ايسنا، او درباره بازي گذشته اين تيم برابر راه آهن ادامه داد: بازي خوبي بود ما برابر راه آهن 90 دقيقه در فاز هجومي بوديم. متاسفانه گل زود هنگامي دريافت کرديم اما در زمان کم توانستيم جبران کنيم که اين نشان دهنده توانايي هاي امير قلعه نويي است. خدا را شکر که توانستيم سه امتياز بازي را بگيريم.

وي درباره شرايط خودش در استقلال بيان کرد: بعد از تقريبا 4 ماه اولين بازي رسمي ام را براي استقلال انجام دادم اما خودم راضي نيستم. با محسن فروزان ايده ال فاصله دارم. با کمک آقاي بوستاني دارم خودم را بيشتر آماده مي کنم تا بتوانم جواب اعتماد کادر فني را بدهم.

فروزان درباره رابطه‌اش با ديگر دروازه‌بانان استقلال تصريح کرد: ما سه گلر هستيم و روابط خوبي داريم. هيچ فرقي نمي‌کند که چه کسي درون دروازه استقلال بايستد. مهم فقط موفقيت استقلال است.

دروازه‌بان استقلال در پاسخ به سوالي مبني بر اينکه نظرش راجع به تشويق او از سوي تماشاگران بازي برابر راه آهن چيست، گفت: از محبت همه هواداران تشکر مي کنم که به من لقب عقاب آسيا دادند. خدا را شکر هواداران استقلال من را زود پذيرفتند. کاري مي کنم که تا آخر فوتبالم در استقلال بمانم. من پسر کوچک استقلال هستم و خون من آبي است.

او در ادامه از انگيزه‌اش براي حضور در تيم ملي ادامه داد: اولين هدف من اين است که با کمک کادر فني بهترين گلر استقلال شوم و دومين هدفم پوشيدن پيراهن تيم ملي است. دوست دارم با شماره يک استقلال شماره يک تيم ملي را بپوشم.

محسن فروزان در پايان درباره بازي روز جمعه برابر استقلال خوزستان بيان کرد: استقلال خوزستان تيم خوبي است. شرايط خاصي که وجود دارد اين است که تمام تيم ها برابر استقلال تهران بهترين بازي هاي خودشان را با بالاترين انگيزه انجام مي دهند، در نتيجه تمام بازي ها سخت خواهد بود. اما ما تيم استقلال هستيم و فقط به برد فکر خواهيم کرد چرا که استقلال لياقتش قهرماني است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط mohsenniceboy ، ✘ ßαÐ-þʘy ✘
آگهی
عشق است فرزوان
عاشقشم دوس داشتم یه روز گلر استقلال بشه که شد
HeartHeartHeartHeartHeart

اینم عکس آرزو خانوم که نفس امیرعباس(خواهرزادم)
پاسخ
 سپاس شده توسط | NEON DEMON |
من خودم استقلالیم
آقای فروزان از این حرفها ما زیاد
شنیدیم شما امسال خوب دروازه بانی
کن تا بعد خدا بزرگه بازی اول که یه
توپ پشت مدافعه ها اومد باید از
دروازه بیرون میومدی ،نیومدی گل خوردیم
به داسیلوا که اطمینانی نیست
گروسیان تو بازی جام شهدا بد نشون نداد
اما بی تجربه ،خوبه امسال آسیا نیستیم.
آینده
امید
شانس
میشه
پاسخ
 سپاس شده توسط | NEON DEMON |

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Information مدافع استقلال شایعه جدایی اش را تکذیب کرد
  استقلال و پرسپولیس با این دو جای خالی چه می‌کنند؟
Subarrow بیانیه باشگاه پرسپولیس علیه مدیرعامل استقلال
  لیگ یک/دبل خلیفه‌ و استقلال در کسب برد
  دیدار دوباره فیل و فنجان های استقلال (عکس)
  ترکیب پدیده برای مصاف با استقلال
  گل دوم استقلال به ذوب اهن(دبل اسماعیلی)
  زکریا مرادی: در استقلال در حقم کم لطفی شد
  شبی که استقلال 3 کاپیتان داشت (عکس)
  استقلال، معدن دو گله‌های دوست داشتنی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان